COINS.KIEV.UA

Скупка золотих і срібних монет

Золоті монети СРСР

Оценка и покупка золотых монет СССР

Я знаю, що Ви відчуваєте, коли шукаєте відповідь на просте питання, а вся інформація навколо занадто розмазана і абстрактна. Ось чому Вам варто закрити вкладку, якщо Вас не цікавлять золоті монети СРСР або їх продаж (купівля). Так як в цьому випуску ми поговоримо саме про них.

Якщо коротко, то тут буде йти мова про десятирублеві червонці, ще відомі як «Сеятелі». А також про золоті і платинові монети «Олімпіада 1980». Стаття буде корисна тим, хто хоче вигідно продати золоті монети CCCР, розібравшись чим він володіє насправді.

Вкінці я запрошую вас взяти участь в обговоренні піднятої теми. Приємної подорожі в Світ золотих монет СРСР.


10 рублів «Сеятель» червонець

Купим по хорошей цене 10 рублей «Сеятель» червонец

Назва «червонець» походить від «червоного золота» високої проби, яке відрізняється червонуватим відтінком. Золоті червінці були в обороті ще в царській Росії і успішно прижилися в Союзні часи.

Спочатку червонець мав вагу дуката, імператорська Росія карбувала червонці із золота, які більше використовувалися не як грошова одиниця, а в якості нагородних знаків.

Розгромлена після подій жовтня 1917 року колишня Російська імперія терпіла крах грошової системи. Більшовики тільки починали правити величезною територією, і до кінця Громадянської війни в 1920 році в країні щосили розросталася інфляція.

З моменту утворення Союзна республіка вкрай потребувала міцної грошової системи. Для цього потрібно було урізати емісію грошей, не підкріплених золотим запасом і стабілізувати курс рубля.

У результаті реформи грошей фінансово-грошова система значно зміцнилася, а щоб остаточно утвердитися, верховною владою було прийнято рішення про створення міцної радянської валюти. І таким гарантом став золотий червонець, пізніше прозваний «сіячем», який з’явився в 1922 році.

Тут же стали з’являтися різні варіанти ескізів для лицьової і гербової сторін монети. Для зворотного боку було підготовлено два варіанти, а для лицьової продумали всі три малюнки!

Головним критерієм було зобразити простий народ, який переміг у революції. До питання підійшли прямо, тому аверс монети був відданий пролетаріату і на ньому мав розташуватися робочий за верстатом. На іншому варіанті – селянин працює в полі. Третій варіант відрізнявся спеціально для республік Закавказзя.

Але ескізи не виражали повну картину необхідну ідеології, і вони не стали «обличчям» найважливішою монети Радянського союзу.

Антон Федорович Васютинский

Для створення ідеологічно правильного ескізу до роботи запросили Антона Федоровича Васютинського – головного медальєра Монетного двору.

Васютинський був не тільки талановитим медальєром, а й скульптором і хорошим художником. Його авторству належать багато робіт, в числі яких золоті монети з портретом Миколи II. Саме він розробив орден Леніна.

У роботі з червонцем Антон Федорович використав образ з скульптури «Сеятель», яку раніше виліпив російський скульптор Шадр. Але є й версії того, що фігура на червонці всього лише схожа за стилістикою і не має ніякого відношення до скульптури. Адже в мистецтві того часу були досить схожі сюжети і стиль виконання.

 

медный червоней 1925 года

Після декількох років роботи над червонцем, він виходить в 1925 році, виготовлений з міді. Повністю відповідний золотій монеті за всіма параметрами. Ця серія вважається досить рідкісною і на аукціоні 2008 одна монета пішла з молотка за 160 тис. Доларів!

Як і інші монети, золотий червонець карбувався в Петрограді в Монетному дворі. Використовувався він в основному для зовнішніх економічних потреб.

Незважаючи на досить великий тираж в 2.750.000 штук у внутрішньому обороті він практично не використовувався і до наших днів монет збереглося дуже мало.

Основну частину примірників переплавили назад в золото або переробили в дореволюційні монети. А дати на них викарбували заднім числом. Зроблений був цей хитрий хід з причини того, що царське золото викликало набагато більше довіри, ніж новоспечена радянське.

Сьогодні ціни на червонець 1923 у нумізматів перевищують 2000 умовних одиниць!


10 рублів 1923

Купим 10 рублей 1923 года

Червонець із золота випуску 1923 року займає виняткове місце серед інших монет. Це найдорожча і перша з випущених монет. Червонець був першою грошовою одиницею в перехідний період і його завданням було стабілізувати грошово-фінансову систему Союзу, в той час, як долар постійно зростав.

Відомо час, коли через нестабільність червонець відмовлялися приймати до оплати на Заході.

10-ти рублевою монетою його стали називати тому, що він карбувався за зразком 10-ти рублевої монети 1897 року, яка випускалася ще в дореволюційний час за правління Миколи.

З березня 1923 по вересень 1924 було викарбовано 2751201 примірників, але навіть, незважаючи на таку цифру, у продажу випуск цього року зустрічається дуже рідко.

Виконана монета із золота дев’ятисотої проби. На аверсі зображено герб СРСР і щит з сонцем, промені якого висвітлюють серп і молот – символи Союзу. Внизу під гербом викарбувано напис «Р.С.Ф.С.Р.». А по колу вибитий знаменитий Радянський гасло: «Пролетарі всіх країн, єднайтеся!»

 • На реверсі червінця зображений селянин, який працює в полі за плугом, а на задньому плані фабрика. Малюнок також виконаний Шадром, а писаний малюнок був з двох селян із села Праговая – Авдєєва та Кипріяна.
 • Рік випуску – 1923 і напис «один червонець» виконаний вздовж бортика.
 • На ребрі напис: «Чистого золота 1 золотник 78,24 дол. ПЛ». ПЛ – це ініціали начальника Монетного двору Петра Латишева

На аукціоні червонець 1923 був проданий за максимальну ціну в лютому 2012 року – 9 230 умовних одиниць.


10 рублів 1925

Оценим и купим 10 рублей 1925 года

Одна з найзагадковіших монет того часу для нумізматів. Згадка про неї рідко зустрічалася в джерелах, так як багато авторів не включали червонець в список, зважаючи на його відсутність в грошовому обігу всередині країни.

Поступово почали з’являтися статті про червонці, але питань як і раніше багато: скільки монет випущено, чому він не був в обігу?

Основна причина «непопулярності» монети, на думку багатьох істориків, в так званій «золотої блокаді». Країни капіталістичного Заходу відмовлялися приймати радянське золото на сплату за товари та послуги.

За іншою версією причина в тому, що після впровадження грошової реформи рубль так зміцнів, що необхідність карбувати золоті монети відпала сама по собі.

За даними ЛМД червінців 1925-го року було випущено всього 600 тис. Примірників, що в рази менше випуску 1923-го року. І якщо монету 1923-го вважають рідкісною, то чеканка 1925-го року – дуже рідкісна.

У продажу її не можна зустріти, а всі відомі екземпляри, а їх не більше 10 штук, зберігаються в музеях:

 • два червонці в колекції ГИМ;
 • три в музеї Госзнака;
 • на аукціоні пробна монета, виконана з міді, була продана приблизно за 165 000 у.о.!

За вагою, формою і оформленням червонець повністю повторює випуск 1923 року.


10 рублів «Сівач» (1975-1982) новодел

Скупаем 10 рублей «Сеятель» (1975-1982) новодел

Про монети «Сеятель» згадали тільки до середини 70-х років у зв’язку з наближенням Олімпіади в 1980-му році. Карбування цих монет передбачалось як один з видів доходів під час ігор.

У період з 1975-82-рр. банком Союзу були викарбувані червінці за зразком 1923: з гаслом для пролетарів і гербом РРФСР.

У сумі тираж склав 6500000 монет. Дати ставили поточні. Відомі червонці чеканилися в Московському і Ленінградському монетних дворах.

Статус червонців складно визначити. Був відсутній підкріплений номінал в рублях і співвідношення їх вартості. У ці роки вже не існувало такої грошової одиниці як «червонець» і виробництво монет від особи однієї з Союзних республік також було неприпустимо.

Дещо пізніше для червонця придумали окрему назву – «інвестиційна монета». Сьогодні вартість такої монети близько 320 у.о. Винятком виступають монети випущені за технологією Proof.

Новоділи використовувалися для зовнішньоторговельних виплат і для продажу закордонним туристам. В середньому ціна монети не сильно перевищувала вартість золота, з якого вона виконувалася і той ефект, який планувався, не був досягнутий./su_note]

Сьогодні Банк Росії продає залишки червонців в якості монет для інвестицій і варто відзначити, що вартість монет збільшується з кожним роком!


Купимо золоті монети СРСР за хорошими цінами. Телефони: +38 (068) 222 23 24 або +38 (099) 222 23 24

Золоті монети «Олімпіада 1980»

Перша згадка про карбування монет спеціально до Олімпійських ігор відноситься ще до Стародавньої Греції. У нову епоху Олімпійська чеканка була приурочена до Ігор 1952 року в Гельсінкі.

З того часу пішла традиція випускати серії монет, присвячені Іграм. СРСР теж підготувався до двадцять другим Іграм і випустив велику серію монет, велика частина якої була продана на міжнародному ринку нумізматики.

Особливу унікальність серії додало те, що вперше в історії в карбуванні була використана платина. Вперше в СРСР для карбування використовували новітню тоді технологію – «пруф».

Золоті монети мали номінал в 100 рублів і на кожній було оригінальне зображення на тематику спорту. Монети стали своєрідною візитною карткою Олімпіади і її емблемою.

На розробку емблеми був оголошений величезний конкурс, в якому брало участь більше 8 тис. авторів. Серед них відомі скульптори і художники з усього СРСР і інших країн світу. Перемогу в конкурсі здобув художник Володимир Арсентьев. На фотографії він зліва.

художник Владимир Арсентьев

На малюнку була виконана московська вежа з п’ятьма лініями, які символізували бігові доріжки. Найвища з них закінчувалася зіркою. Обов’язковим критерієм малюнка була його контрастність. Основним кольором був червоний, а білий використовувався як фон. Над доопрацюванням емблеми працювали Акопов і Дьяконов.

6 монет із золота 900-ї проби номіналом 100 рублів

Покупаем Золотые монеты «Олимпиада 1980»

 • «Олімпіада-80 Зал Дружба»
 • «Олімпіада-80 Олімпійський вогонь»
 • «Олімпіада-80 Велотрек»
 •  «Олімпіада-80 Спорт і світ»
 • «Олімпіада-80 Лужники»
 • «Олімпіада-80 Гребний канал»

Платинові монети «Олімпіада 1980»

Вперше випущені монети з платини номіналом 150 рублів, виконані з дев’ятсот дев’яносто дев’ятого проби. На монетах зображений герб СРСР і символи Античних Олімпійських ігор.

Вийшли вони в період 1977-80-хх років від 12 до 24 тис. примірників на монету.

 • вага 15,5 гр .;
 • діаметр 28,6 мм, і товщина 1.5 мм;
 • спосіб виготовлення – частково «пруф» та «unc».

Далі в СРСР платину для карбування монет використовували ще кілька разів для інвестиційних та сувенірних монет. Останні монети були викарбувані для Олімпіади 2014 в Сочі.


5 монет з платини 999-ї проби номіналом 150 рублів

 • «Олімпіада-80 Античні бігуни»
 • «Олімпіада-80 Античні борці»
 • «Олімпіада-80 Дискобол»
 • «Олімпіада-80 Емблема»
 • «Олімпіада-80 Античні колісниці»
Покупаем платиновые монеты «Олимпиада 1980»
Скупкою золотих монет СРСР ми займаємося тільки після попередньої оцінки. Провести таку оцінку можна абсолютно безкоштовно у нас на сайті у формі внизу сторінки. Просто прикріпіть якісні фотографії монети з різних ракурсів і заповніть контакти.

Золоті монети СРСР

 • Русский
 • Українська
Оценка и покупка золотых монет СССР

Я знаю, що Ви відчуваєте, коли шукаєте відповідь на просте питання, а вся інформація навколо занадто розмазана і абстрактна. Ось чому Вам варто закрити вкладку, якщо Вас не цікавлять золоті монети СРСР або їх продаж (купівля). Так як в цьому випуску ми поговоримо саме про них.

Якщо коротко, то тут буде йти мова про десятирублеві червонці, ще відомі як «Сеятелі». А також про золоті і платинові монети «Олімпіада 1980». Стаття буде корисна тим, хто хоче вигідно продати золоті монети CCCР, розібравшись чим він володіє насправді.

Вкінці я запрошую вас взяти участь в обговоренні піднятої теми. Приємної подорожі в Світ золотих монет СРСР.


10 рублів «Сеятель» червонець

Купим по хорошей цене 10 рублей «Сеятель» червонец

Назва «червонець» походить від «червоного золота» високої проби, яке відрізняється червонуватим відтінком. Золоті червінці були в обороті ще в царській Росії і успішно прижилися в Союзні часи.

Спочатку червонець мав вагу дуката, імператорська Росія карбувала червонці із золота, які більше використовувалися не як грошова одиниця, а в якості нагородних знаків.

Розгромлена після подій жовтня 1917 року колишня Російська імперія терпіла крах грошової системи. Більшовики тільки починали правити величезною територією, і до кінця Громадянської війни в 1920 році в країні щосили розросталася інфляція.

З моменту утворення Союзна республіка вкрай потребувала міцної грошової системи. Для цього потрібно було урізати емісію грошей, не підкріплених золотим запасом і стабілізувати курс рубля.

У результаті реформи грошей фінансово-грошова система значно зміцнилася, а щоб остаточно утвердитися, верховною владою було прийнято рішення про створення міцної радянської валюти. І таким гарантом став золотий червонець, пізніше прозваний «сіячем», який з’явився в 1922 році.

Тут же стали з’являтися різні варіанти ескізів для лицьової і гербової сторін монети. Для зворотного боку було підготовлено два варіанти, а для лицьової продумали всі три малюнки!

Головним критерієм було зобразити простий народ, який переміг у революції. До питання підійшли прямо, тому аверс монети був відданий пролетаріату і на ньому мав розташуватися робочий за верстатом. На іншому варіанті – селянин працює в полі. Третій варіант відрізнявся спеціально для республік Закавказзя.

Але ескізи не виражали повну картину необхідну ідеології, і вони не стали «обличчям» найважливішою монети Радянського союзу.

Антон Федорович Васютинский

Для створення ідеологічно правильного ескізу до роботи запросили Антона Федоровича Васютинського – головного медальєра Монетного двору.

Васютинський був не тільки талановитим медальєром, а й скульптором і хорошим художником. Його авторству належать багато робіт, в числі яких золоті монети з портретом Миколи II. Саме він розробив орден Леніна.

У роботі з червонцем Антон Федорович використав образ з скульптури «Сеятель», яку раніше виліпив російський скульптор Шадр. Але є й версії того, що фігура на червонці всього лише схожа за стилістикою і не має ніякого відношення до скульптури. Адже в мистецтві того часу були досить схожі сюжети і стиль виконання.

 

медный червоней 1925 года

Після декількох років роботи над червонцем, він виходить в 1925 році, виготовлений з міді. Повністю відповідний золотій монеті за всіма параметрами. Ця серія вважається досить рідкісною і на аукціоні 2008 одна монета пішла з молотка за 160 тис. Доларів!

Як і інші монети, золотий червонець карбувався в Петрограді в Монетному дворі. Використовувався він в основному для зовнішніх економічних потреб.

Незважаючи на досить великий тираж в 2.750.000 штук у внутрішньому обороті він практично не використовувався і до наших днів монет збереглося дуже мало.

Основну частину примірників переплавили назад в золото або переробили в дореволюційні монети. А дати на них викарбували заднім числом. Зроблений був цей хитрий хід з причини того, що царське золото викликало набагато більше довіри, ніж новоспечена радянське.

Сьогодні ціни на червонець 1923 у нумізматів перевищують 2000 умовних одиниць!


10 рублів 1923

Купим 10 рублей 1923 года

Червонець із золота випуску 1923 року займає виняткове місце серед інших монет. Це найдорожча і перша з випущених монет. Червонець був першою грошовою одиницею в перехідний період і його завданням було стабілізувати грошово-фінансову систему Союзу, в той час, як долар постійно зростав.

Відомо час, коли через нестабільність червонець відмовлялися приймати до оплати на Заході.

10-ти рублевою монетою його стали називати тому, що він карбувався за зразком 10-ти рублевої монети 1897 року, яка випускалася ще в дореволюційний час за правління Миколи.

З березня 1923 по вересень 1924 було викарбовано 2751201 примірників, але навіть, незважаючи на таку цифру, у продажу випуск цього року зустрічається дуже рідко.

Виконана монета із золота дев’ятисотої проби. На аверсі зображено герб СРСР і щит з сонцем, промені якого висвітлюють серп і молот – символи Союзу. Внизу під гербом викарбувано напис «Р.С.Ф.С.Р.». А по колу вибитий знаменитий Радянський гасло: «Пролетарі всіх країн, єднайтеся!»

 • На реверсі червінця зображений селянин, який працює в полі за плугом, а на задньому плані фабрика. Малюнок також виконаний Шадром, а писаний малюнок був з двох селян із села Праговая – Авдєєва та Кипріяна.
 • Рік випуску – 1923 і напис «один червонець» виконаний вздовж бортика.
 • На ребрі напис: «Чистого золота 1 золотник 78,24 дол. ПЛ». ПЛ – це ініціали начальника Монетного двору Петра Латишева

На аукціоні червонець 1923 був проданий за максимальну ціну в лютому 2012 року – 9 230 умовних одиниць.


10 рублів 1925

Оценим и купим 10 рублей 1925 года

Одна з найзагадковіших монет того часу для нумізматів. Згадка про неї рідко зустрічалася в джерелах, так як багато авторів не включали червонець в список, зважаючи на його відсутність в грошовому обігу всередині країни.

Поступово почали з’являтися статті про червонці, але питань як і раніше багато: скільки монет випущено, чому він не був в обігу?

Основна причина «непопулярності» монети, на думку багатьох істориків, в так званій «золотої блокаді». Країни капіталістичного Заходу відмовлялися приймати радянське золото на сплату за товари та послуги.

За іншою версією причина в тому, що після впровадження грошової реформи рубль так зміцнів, що необхідність карбувати золоті монети відпала сама по собі.

За даними ЛМД червінців 1925-го року було випущено всього 600 тис. Примірників, що в рази менше випуску 1923-го року. І якщо монету 1923-го вважають рідкісною, то чеканка 1925-го року – дуже рідкісна.

У продажу її не можна зустріти, а всі відомі екземпляри, а їх не більше 10 штук, зберігаються в музеях:

 • два червонці в колекції ГИМ;
 • три в музеї Госзнака;
 • на аукціоні пробна монета, виконана з міді, була продана приблизно за 165 000 у.о.!

За вагою, формою і оформленням червонець повністю повторює випуск 1923 року.


10 рублів «Сівач» (1975-1982) новодел

Скупаем 10 рублей «Сеятель» (1975-1982) новодел

Про монети «Сеятель» згадали тільки до середини 70-х років у зв’язку з наближенням Олімпіади в 1980-му році. Карбування цих монет передбачалось як один з видів доходів під час ігор.

У період з 1975-82-рр. банком Союзу були викарбувані червінці за зразком 1923: з гаслом для пролетарів і гербом РРФСР.

У сумі тираж склав 6500000 монет. Дати ставили поточні. Відомі червонці чеканилися в Московському і Ленінградському монетних дворах.

Статус червонців складно визначити. Був відсутній підкріплений номінал в рублях і співвідношення їх вартості. У ці роки вже не існувало такої грошової одиниці як «червонець» і виробництво монет від особи однієї з Союзних республік також було неприпустимо.

Дещо пізніше для червонця придумали окрему назву – «інвестиційна монета». Сьогодні вартість такої монети близько 320 у.о. Винятком виступають монети випущені за технологією Proof.

Новоділи використовувалися для зовнішньоторговельних виплат і для продажу закордонним туристам. В середньому ціна монети не сильно перевищувала вартість золота, з якого вона виконувалася і той ефект, який планувався, не був досягнутий./su_note]

Сьогодні Банк Росії продає залишки червонців в якості монет для інвестицій і варто відзначити, що вартість монет збільшується з кожним роком!


Купимо золоті монети СРСР за хорошими цінами. Телефони: +38 (068) 222 23 24 або +38 (099) 222 23 24

Золоті монети «Олімпіада 1980»

Перша згадка про карбування монет спеціально до Олімпійських ігор відноситься ще до Стародавньої Греції. У нову епоху Олімпійська чеканка була приурочена до Ігор 1952 року в Гельсінкі.

З того часу пішла традиція випускати серії монет, присвячені Іграм. СРСР теж підготувався до двадцять другим Іграм і випустив велику серію монет, велика частина якої була продана на міжнародному ринку нумізматики.

Особливу унікальність серії додало те, що вперше в історії в карбуванні була використана платина. Вперше в СРСР для карбування використовували новітню тоді технологію – «пруф».

Золоті монети мали номінал в 100 рублів і на кожній було оригінальне зображення на тематику спорту. Монети стали своєрідною візитною карткою Олімпіади і її емблемою.

На розробку емблеми був оголошений величезний конкурс, в якому брало участь більше 8 тис. авторів. Серед них відомі скульптори і художники з усього СРСР і інших країн світу. Перемогу в конкурсі здобув художник Володимир Арсентьев. На фотографії він зліва.

художник Владимир Арсентьев

На малюнку була виконана московська вежа з п’ятьма лініями, які символізували бігові доріжки. Найвища з них закінчувалася зіркою. Обов’язковим критерієм малюнка була його контрастність. Основним кольором був червоний, а білий використовувався як фон. Над доопрацюванням емблеми працювали Акопов і Дьяконов.

6 монет із золота 900-ї проби номіналом 100 рублів

Покупаем Золотые монеты «Олимпиада 1980»

 • «Олімпіада-80 Зал Дружба»
 • «Олімпіада-80 Олімпійський вогонь»
 • «Олімпіада-80 Велотрек»
 •  «Олімпіада-80 Спорт і світ»
 • «Олімпіада-80 Лужники»
 • «Олімпіада-80 Гребний канал»

Платинові монети «Олімпіада 1980»

Вперше випущені монети з платини номіналом 150 рублів, виконані з дев’ятсот дев’яносто дев’ятого проби. На монетах зображений герб СРСР і символи Античних Олімпійських ігор.

Вийшли вони в період 1977-80-хх років від 12 до 24 тис. примірників на монету.

 • вага 15,5 гр .;
 • діаметр 28,6 мм, і товщина 1.5 мм;
 • спосіб виготовлення – частково «пруф» та «unc».

Далі в СРСР платину для карбування монет використовували ще кілька разів для інвестиційних та сувенірних монет. Останні монети були викарбувані для Олімпіади 2014 в Сочі.


5 монет з платини 999-ї проби номіналом 150 рублів

 • «Олімпіада-80 Античні бігуни»
 • «Олімпіада-80 Античні борці»
 • «Олімпіада-80 Дискобол»
 • «Олімпіада-80 Емблема»
 • «Олімпіада-80 Античні колісниці»
Покупаем платиновые монеты «Олимпиада 1980»
Скупкою золотих монет СРСР ми займаємося тільки після попередньої оцінки. Провести таку оцінку можна абсолютно безкоштовно у нас на сайті у формі внизу сторінки. Просто прикріпіть якісні фотографії монети з різних ракурсів і заповніть контакти.

КОММЕНТАРИИ

Комментариев нет, будьте первым!


Категорії матеріалів
Надіслати на оцінку фото монет
НАШІ КОНТАКТИОЦІНКА МОНЕТИ

ПЕРЕВІРКА АВТЕНТИЧНОСТІ

ШВИДКО. ПРОФЕСІОНАЛЬНО. НАДІЙНО.

 • Відео огляд

  Фактори, які впливають на вартість монети, методи оцінки

 • Чистка монет

  Методи чистки монет, професіональна чистка

Безкоштовна оцінка

Монети по фото

Якісні фото - гарантія точної оцінки

Завантажити фото: 1. 2. 3.
Ми зв'яжемося з Вами протягом дня.

СПІВПРАЦЯ З НАМИ -
ЦЕ ВИГІДНО!

Професійна оцінка = максимальна ціна

ЧЕКАЄМО ВАШИХ ПРОПОЗИЦІЙ

ГОТОВІ СПІВПРАЦЮВАТИ З КОЛЕКЦІОНЕРАМИ
І ДИЛЕРАМИ

ХОЧЕТЕ ДОРОГО ПРОДАТИ МОНЕТУ?
ЗАМОВТЕ БЕЗКОШТОВНУ ОЦІНКУ ПО ФОТО
АБО ПРОСТО ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ!

У вас залишились питання?
Вiдправте нам заявку!

НАШІ КОНТАКТИ ЯК НАС ЗНАЙТИ: м.Київ, вул. Будівельників 40 ЯК З НАМИ ЗВ'ЯЗАТИСЬ: E-MAIL: INFO@COINS.KIEV.UA (068) 222-23-24
(099) 222-23-24
Працюємо по всій Українi,
без вихідних

Спасибі, вище повідомлення відправлено!

Ми зв'яжемося з Вами протягом дня.