COINS.KIEV.UA

Скупка золотих і срібних монет

Срібні монети СРСР

Серебряные монеты СССР оцениваем и покупаем

Людину, яка не захоплюється колекціонуванням монет, може здивувати той факт, що за часів СРСР в ходу були монети зі срібла. І це не спеціальний випуск, призначений більше для нумізматів, ніж для обороту, а звичайні монети різного номіналу.

Карбування монет почалося ще при РРФСР в 1921 в Петроградському монетному дворі і продовжилася в роки утворення СРСР до 1930.

Через специфічність технічного виконання монетного двору, для карбування монет було вирішено зберегти форму срібних монет зразка імператорської Росії.

Попередній дизайн рубля і копійок був виготовлений в 1921. Для дрібних монет корону царя поміняли на зірку, доробили ободок і карбували девіз. Лицьова сторона монет залишалася однаковою – із зображенням герба РРФСР.

На думку багатьох колекціонерів, самим унікальним, з погляду художності, можна вважати випуск радянських монет 1924. Так що для тих, хто хоче продати таку срібну монету СРСР – це сигнал до дії.

Антон Федорович Васютинский

Над дизайном монет в той рік працювали кращі майстри-медальєр і художники – Грузенберг, Васютинський (на фотографії праворуч), Мартинов і Іванов. Саме в цьому році була виконана перша грошова реформа, а Союз отримав визнання провідних світових держав.

Майстри постаралися точно і ємко передати економічне і політичне життя СРСР на такій важливій ступені розвитку. Особливою тонкою роботою відзначилися монети зі срібла в 1 рубль і 50 копійок. Зображення селянина, коваля і робочого були не просто художнім ходом, але і частиною політики пропаганди радянської ідеології.

Для карбування монет високого номіналу застосовували більш якісне срібло 900 проби, а для монет меншого номіналу користувалися 500 пробою.

До нашого часу збереглося багато монет Радянського часу, адже в ходу вони були до весни 1961 року. Ніяких законів, які обмежували б використання монет населенням, до цього часу не було.

Багато з монет вже не становлять суттєвої вартості через низьку збереженість. Так само варто відзначити, що насправді монети тільки наполовину складаються з срібла. У мові нумізматики ці монети стали називати «Білоном». Так що, якщо вам знадобилася скупка срібних монет СРСР, не дивуйтеся їх вартості, якщо монета в поганому стані.


50 копійок 1921

Скупаем 50 копеек 1921 года 2Копійка цікава тим, що стала першою монетою, яку випустили більшовики, коли відібрали владу в 1917 році. За зовнішнім виглядом вона цілком повторює 50 копійок імператорського двору, але малюнок був перероблений. Існує кілька різновидів карбування цієї монети, але вони мають незначні відмінності. До теперішнього часу збереглося не багато монет в хорошому стані, тому на ринку вони можуть коштувати досить дорого.

 • У центрі монети в аверсі зображено герб РРФСР, який оточує вінок з сонячними променями, колоссям і малюнком серпа і молота.
 • По кільцю гасло: «Пролетарі всіх країн, єднайтеся!».
 • У реверсі зображено зірка з вигравіруваним номіналом – 50 і роком випуску.
 • По колу вінок з листя і гілок.
 • Виконана з срібла 900 проби.

50 копійок 1922

Выкупим 50 копеек 1921 года

Так само, як і монета 1921 вона повністю повторює імператорську копійку початку 20 століття, але зовнішнє оформлення цілком змінено. Збереглося зовсім небагато монет в ідеальному стані, тому на ринку така рідкість може коштувати чималих грошей.

Малюнок повністю повторює монету 1921 року. Копійка буває двох видів і відрізняється тільки ініціалами двох мінцмейстера: Латишева і Гартмана. Карбувалася зі срібла 900 проби.


1 рубль 1921

Оценим и купим 1 рубль 1921 года

За зовнішнім оформленням монета повторює полтинники, тільки напис «50 копійок» замінена на відповідну «1 рубль». Особливістю цієї монети була її широка популярність. Вперше Союз дізнався про введення монети через газету «Економічне життя».

Випускалася монета в два етапи і відмінності між ними в положенні коми в гаслі: у першому варіанті кома знаходиться ближче до слова «країн», у другому розміщена посередині. Виконана з срібла 900 проби.


1 рубль 1922

Оценим и купим 1 рубль 1922 годаМонета вийшла в обіг тільки до кінця грошової реформи в лютому 1924 року. Написи на гурті: «чистого срібла 4 золотника 21 частка» відрізняються двома варіантами закінчення – А. Г. і П. Л. – це скорочені ініціали монетних майстрів Петроградського монетного двору: Петра Латишева і Артура Гартмана. Карбувалася зі срібла 900 проби.


Полтинник 1924

Полтинник 1924 года покупаем и оцениваем

Монета представляє особливий інтерес для нумізмата. На ній зображений коваль з молотом. Прообразом цієї монети стала медаль Васютинського, яку той створив ще в 1988 році – «Геркулес, що вбиває триголовий гідру».

За медаль Васютинський отримав звання художника першого ступеня, а Грузенберг – книжковий графік – зразок для створення монети в 1924 році.

Образ коваля відмінно передає настрій тієї епохи: працьовитість і силу. На малюнку показана енергія і міць розмаху молота, який передає тяжку працю народу. Малюнок повністю відповідає мистецтву часів Радянського союзу.

Умовно монета ділиться на два типи по написах на гурті: ПЛ – Петро Латишев, і ТР – Томас Росс. Частина монет карбувалась в Англії в Бірмінгемі.

Монети з різними літерами не відрізняються в ціні, але існують досить рідкісні екземпляри, за які у нумізматів йде ціла боротьба:

 • Відсутність точки між літерами Т і Р вважається рідкісним екземпляром.
 • Більш короткі сонячні промені, які висвітлюються, помітно більш опукла земля на реверсі монети – також вважається рідкістю.
 • На гурті монети напис може бути викарбувана як на полтиннику 21-22 років – давньоруськими алфавітом.
 • «Перехідний» різновид. Названа так через середнього варіанта між чеканками зразка ПЛ і ТР.
 • «Худі робочі» – різновид монети, де розмір робочого дрібніший. Через це ручка молота здається більш великою.

Ціна на такі екземпляри на ринку буде більш високою.


Полтинник 1925

Полтинник 1925 года купим в хорошем состоянии

Так само, як на карбуванні 1924 року, на монеті зображений найзнаменитіший символ Радянського Союзу – коваль-молотобоєць. На сьогоднішній день підтверджено більше 20-ти різновидів монет і на унікальність монети впливають гуртові написи і нестандартні штемпелі. Особливістю вважається чеканка з гладким гуртом і написи по староруській системі.


Полтинник 1926

Выкупим по хорошей цене полтинник 1926 года

Після реформи грошей в 1924 році змінився дизайн монет від рубля і до 10 копійок. Полтинника це торкнулося тим, що замість номіналу стали карбувати фразу «Один полтинник». Зовні монети, випущені в період 1924-27 рр. малопомітно відрізнялися один від одного.

Зрідка трапляються монети з міді, які були випущені в якості пробного матеріалу. Тираж срібних монет був досить великий – 24374000 екземпляра. Тому полтинник вважається однією з найбільш поширених монет.

Більш рідкісним вважається екземпляр, де в результаті карбування вийшло видавлювання крайнього сегмента за межі гуртового кільця. У нумізматиці такий шлюб виробництва називається «зсув малюнка».


Полтинник 1927

Выкупим по хорошей цене полтинник 1927 года

За описом «побратимів» здавалося, що черговий коваль з молотком буде нічим не примітним. Але не тут-то було!

В інтернеті розплодилися міфи про те, що партія 1927 випуску частково була виконана з платини. Легенда свідчить, що з монетного двору хотіли вкрасти срібло, а щоб провернути справу непомітно, викарбували полтиники з платини під виглядом срібних. А зовні їх можна відрізнити за символам ПЛ на гурті …

Звичайно, будь-якій людині, хоч скільки-небудь розбирається в монетах зрозуміло, що ПЛ – це ініціали Петра Латишева.

Для цього року в дизайні монет немає нічого особливого і специфічного для колекціонерів. Різниця тільки в карбуванні гурта: або ініціали ПЛ, або гладкий гурт – але це вже така рідкість, що ціна за таку монету зашкалює!

У середньому ціни на монети цього року трохи вище, так як кількість примірників для випуску всього близько 20000000, що помітно менше, ніж у «побратимів».


1 рубль 1924

Выкупим по хорошей цене 1 рубль 1924 года

Знаменність рубля в тому, що це перша монета, випущена в союзних республіках. Вона замінила рубль 1921 року. Так само, як і попередня монета вона має такий же розмір і вагу, що і за часів імперії. Цим самим хотіли повернути довіру громадян після майже десятиліття грошового хаосу.

Тираж рубля був більше за 12998000 екземплярів. Це більше, ніж будь-який випуск монет в царський час. Тому рубль не є великою рідкістю і не представляє особливої ​​цінності.

Особливий інтерес представляють два різновиди монет:

 • «Квадратні вікна». Монета має кілька суттєвих відмінностей: вікна фабрики мають квадратну, а не витягнуту форму. Труба має криву форму і коротше розміром, зачіска селянина трохи змінена, а також руки робітника, який обіймає селянина відрізняються формою пальців.
 • На гурті між П і Л не вистачає точки.

Купимо срібні монети СРСР за дуже вигідними цінами. Телефони: +38 (068) 222 23 24 або +38 (099) 222 23 24

Срібні монети «Олімпіада 1980»

Монети в пам’ять про Олімпійські іграх 1980 року дійсно представляють інтерес не тільки для нумізматів-професіоналів, але і для новачків. Олімпійські ігри стали дуже важливою подією в житті Радянського союзу і до нього посилено готувалися, щоб не «вдарити обличчям в бруд» перед представниками буржуазного закордону.

Державний банк СРСР почав виробництво монет «22-літні Олімпійські ігри». Для карбування монет були використані дорогоцінні метали і кольорові метали.

Серебряные монеты «Олимпиада 1980»3 покупаем по хорошей цене

Технологія виготовлення проходила двома способами: PROOF і UNC. Перша технологія передбачала кращу якість з матовим зображенням і полірованим дзеркальним полем. Така технологія в СРСР була використана вперше.

Серебряные монеты «Олимпиада 1980» 2 выкупим

У період 1977-80-х рр. було виконано 39 видів монет із золота, срібла і платини.

Перший випуск 1977 складався з 6 монет, вони зображували міста, в яких належало провести частина ігор: Ленінград, Київ, Мінськ і Таллінн – це на пятирубльовках. А на двох видах десяток були зображені Москва і карта Радянського союзу.

Далі в колекцію стали додаватися монети, які присвячувалися спортивним іграм: стрибкам з жердиною, бігу, плаванню, кінному спорту, веслуванню та іншим видам спорту.

У 80-му році вийшли монети із зображенням ігр країн-союзниць: танець орла і хуреш (Тува), ісінді, городки (Грузія) та інші.

Особливо виділялася серія з п’яти платинових монет по 150 рублів. Вони поширювалися серед закордонних колекціонерів, але й учасникам Олімпіади дісталася частина примірників.

Карбування проходило на Ленінградському та Московському монетних дворах, авторами серії були найкращі художники СРСР: Нікітін, Єрмаков, Лук’янов та ін.

 • На аверсі монет був вигравіруваний серп Радянського Союзу і напис СССР
 • Внизу виведений номінал монети.
 • Розміри і вага монет в 5 і 10 рублів були відповідно: 33мм і 39мм; 16,67 гр. і 33.3 гр.

Коштують такі монети недешево, і колекціонери воліють зберігати їх, уникаючи ушкоджень – в спеціальних капсулах і холдерах.

З усієї серії 28 монет були виконані зі срібла номіналом від 5 до 10 рублів і виділялися окремими тематиками зображень:

 • «Швидше»;
 • «Вище»;
 • «Сильніше»;
 • «Географічна серія»;
 • «Спорт і грація»;
 • «Народні види спорту».

Детальний опис зображень на пам’ятних монетах:

14 монет зі срібла 900-ї проби номіналом 5 рублів:

 • Городки
 • Національна гра ісінді
 • Художня гімнастика
 • Стрільба з лука
 • Метання молота
 • Важка атлетика
 • Конкур
 • Стрибки у висоту
 • Плавання
 • Біг
 • Таллін
 • Мінськ
 • Ленінград
 • Київ

14 монет зі срібла 900-ї проби номіналом 10 рублів

 • Гонки на оленях
 • Перетягування канату
 • Велоспорт
 • Наздожени дівчину
 • Дзюдо
 • Бокс
 • Волейбол
 • Баскетбол
 • Стрибки з жердиною
 • Гребля
 • Гиревий Спорт
 • Боротьба
 • Москва
 • Карта СРСР
Купівля срібних монет СРСР нашими співробітниками можлива тільки після її попередньої оцінки та перевірки на справжність. Для цього зробіть кілька якісних фотографій і прикріпіть до форми, розташованої внизу цієї сторінки. Наш оцінювач зв’яжеться з вами незабаром після відправки.

Срібні монети СРСР

 • Русский
 • Українська
Серебряные монеты СССР оцениваем и покупаем

Людину, яка не захоплюється колекціонуванням монет, може здивувати той факт, що за часів СРСР в ходу були монети зі срібла. І це не спеціальний випуск, призначений більше для нумізматів, ніж для обороту, а звичайні монети різного номіналу.

Карбування монет почалося ще при РРФСР в 1921 в Петроградському монетному дворі і продовжилася в роки утворення СРСР до 1930.

Через специфічність технічного виконання монетного двору, для карбування монет було вирішено зберегти форму срібних монет зразка імператорської Росії.

Попередній дизайн рубля і копійок був виготовлений в 1921. Для дрібних монет корону царя поміняли на зірку, доробили ободок і карбували девіз. Лицьова сторона монет залишалася однаковою – із зображенням герба РРФСР.

На думку багатьох колекціонерів, самим унікальним, з погляду художності, можна вважати випуск радянських монет 1924. Так що для тих, хто хоче продати таку срібну монету СРСР – це сигнал до дії.

Антон Федорович Васютинский

Над дизайном монет в той рік працювали кращі майстри-медальєр і художники – Грузенберг, Васютинський (на фотографії праворуч), Мартинов і Іванов. Саме в цьому році була виконана перша грошова реформа, а Союз отримав визнання провідних світових держав.

Майстри постаралися точно і ємко передати економічне і політичне життя СРСР на такій важливій ступені розвитку. Особливою тонкою роботою відзначилися монети зі срібла в 1 рубль і 50 копійок. Зображення селянина, коваля і робочого були не просто художнім ходом, але і частиною політики пропаганди радянської ідеології.

Для карбування монет високого номіналу застосовували більш якісне срібло 900 проби, а для монет меншого номіналу користувалися 500 пробою.

До нашого часу збереглося багато монет Радянського часу, адже в ходу вони були до весни 1961 року. Ніяких законів, які обмежували б використання монет населенням, до цього часу не було.

Багато з монет вже не становлять суттєвої вартості через низьку збереженість. Так само варто відзначити, що насправді монети тільки наполовину складаються з срібла. У мові нумізматики ці монети стали називати «Білоном». Так що, якщо вам знадобилася скупка срібних монет СРСР, не дивуйтеся їх вартості, якщо монета в поганому стані.


50 копійок 1921

Скупаем 50 копеек 1921 года 2Копійка цікава тим, що стала першою монетою, яку випустили більшовики, коли відібрали владу в 1917 році. За зовнішнім виглядом вона цілком повторює 50 копійок імператорського двору, але малюнок був перероблений. Існує кілька різновидів карбування цієї монети, але вони мають незначні відмінності. До теперішнього часу збереглося не багато монет в хорошому стані, тому на ринку вони можуть коштувати досить дорого.

 • У центрі монети в аверсі зображено герб РРФСР, який оточує вінок з сонячними променями, колоссям і малюнком серпа і молота.
 • По кільцю гасло: «Пролетарі всіх країн, єднайтеся!».
 • У реверсі зображено зірка з вигравіруваним номіналом – 50 і роком випуску.
 • По колу вінок з листя і гілок.
 • Виконана з срібла 900 проби.

50 копійок 1922

Выкупим 50 копеек 1921 года

Так само, як і монета 1921 вона повністю повторює імператорську копійку початку 20 століття, але зовнішнє оформлення цілком змінено. Збереглося зовсім небагато монет в ідеальному стані, тому на ринку така рідкість може коштувати чималих грошей.

Малюнок повністю повторює монету 1921 року. Копійка буває двох видів і відрізняється тільки ініціалами двох мінцмейстера: Латишева і Гартмана. Карбувалася зі срібла 900 проби.


1 рубль 1921

Оценим и купим 1 рубль 1921 года

За зовнішнім оформленням монета повторює полтинники, тільки напис «50 копійок» замінена на відповідну «1 рубль». Особливістю цієї монети була її широка популярність. Вперше Союз дізнався про введення монети через газету «Економічне життя».

Випускалася монета в два етапи і відмінності між ними в положенні коми в гаслі: у першому варіанті кома знаходиться ближче до слова «країн», у другому розміщена посередині. Виконана з срібла 900 проби.


1 рубль 1922

Оценим и купим 1 рубль 1922 годаМонета вийшла в обіг тільки до кінця грошової реформи в лютому 1924 року. Написи на гурті: «чистого срібла 4 золотника 21 частка» відрізняються двома варіантами закінчення – А. Г. і П. Л. – це скорочені ініціали монетних майстрів Петроградського монетного двору: Петра Латишева і Артура Гартмана. Карбувалася зі срібла 900 проби.


Полтинник 1924

Полтинник 1924 года покупаем и оцениваем

Монета представляє особливий інтерес для нумізмата. На ній зображений коваль з молотом. Прообразом цієї монети стала медаль Васютинського, яку той створив ще в 1988 році – «Геркулес, що вбиває триголовий гідру».

За медаль Васютинський отримав звання художника першого ступеня, а Грузенберг – книжковий графік – зразок для створення монети в 1924 році.

Образ коваля відмінно передає настрій тієї епохи: працьовитість і силу. На малюнку показана енергія і міць розмаху молота, який передає тяжку працю народу. Малюнок повністю відповідає мистецтву часів Радянського союзу.

Умовно монета ділиться на два типи по написах на гурті: ПЛ – Петро Латишев, і ТР – Томас Росс. Частина монет карбувалась в Англії в Бірмінгемі.

Монети з різними літерами не відрізняються в ціні, але існують досить рідкісні екземпляри, за які у нумізматів йде ціла боротьба:

 • Відсутність точки між літерами Т і Р вважається рідкісним екземпляром.
 • Більш короткі сонячні промені, які висвітлюються, помітно більш опукла земля на реверсі монети – також вважається рідкістю.
 • На гурті монети напис може бути викарбувана як на полтиннику 21-22 років – давньоруськими алфавітом.
 • «Перехідний» різновид. Названа так через середнього варіанта між чеканками зразка ПЛ і ТР.
 • «Худі робочі» – різновид монети, де розмір робочого дрібніший. Через це ручка молота здається більш великою.

Ціна на такі екземпляри на ринку буде більш високою.


Полтинник 1925

Полтинник 1925 года купим в хорошем состоянии

Так само, як на карбуванні 1924 року, на монеті зображений найзнаменитіший символ Радянського Союзу – коваль-молотобоєць. На сьогоднішній день підтверджено більше 20-ти різновидів монет і на унікальність монети впливають гуртові написи і нестандартні штемпелі. Особливістю вважається чеканка з гладким гуртом і написи по староруській системі.


Полтинник 1926

Выкупим по хорошей цене полтинник 1926 года

Після реформи грошей в 1924 році змінився дизайн монет від рубля і до 10 копійок. Полтинника це торкнулося тим, що замість номіналу стали карбувати фразу «Один полтинник». Зовні монети, випущені в період 1924-27 рр. малопомітно відрізнялися один від одного.

Зрідка трапляються монети з міді, які були випущені в якості пробного матеріалу. Тираж срібних монет був досить великий – 24374000 екземпляра. Тому полтинник вважається однією з найбільш поширених монет.

Більш рідкісним вважається екземпляр, де в результаті карбування вийшло видавлювання крайнього сегмента за межі гуртового кільця. У нумізматиці такий шлюб виробництва називається «зсув малюнка».


Полтинник 1927

Выкупим по хорошей цене полтинник 1927 года

За описом «побратимів» здавалося, що черговий коваль з молотком буде нічим не примітним. Але не тут-то було!

В інтернеті розплодилися міфи про те, що партія 1927 випуску частково була виконана з платини. Легенда свідчить, що з монетного двору хотіли вкрасти срібло, а щоб провернути справу непомітно, викарбували полтиники з платини під виглядом срібних. А зовні їх можна відрізнити за символам ПЛ на гурті …

Звичайно, будь-якій людині, хоч скільки-небудь розбирається в монетах зрозуміло, що ПЛ – це ініціали Петра Латишева.

Для цього року в дизайні монет немає нічого особливого і специфічного для колекціонерів. Різниця тільки в карбуванні гурта: або ініціали ПЛ, або гладкий гурт – але це вже така рідкість, що ціна за таку монету зашкалює!

У середньому ціни на монети цього року трохи вище, так як кількість примірників для випуску всього близько 20000000, що помітно менше, ніж у «побратимів».


1 рубль 1924

Выкупим по хорошей цене 1 рубль 1924 года

Знаменність рубля в тому, що це перша монета, випущена в союзних республіках. Вона замінила рубль 1921 року. Так само, як і попередня монета вона має такий же розмір і вагу, що і за часів імперії. Цим самим хотіли повернути довіру громадян після майже десятиліття грошового хаосу.

Тираж рубля був більше за 12998000 екземплярів. Це більше, ніж будь-який випуск монет в царський час. Тому рубль не є великою рідкістю і не представляє особливої ​​цінності.

Особливий інтерес представляють два різновиди монет:

 • «Квадратні вікна». Монета має кілька суттєвих відмінностей: вікна фабрики мають квадратну, а не витягнуту форму. Труба має криву форму і коротше розміром, зачіска селянина трохи змінена, а також руки робітника, який обіймає селянина відрізняються формою пальців.
 • На гурті між П і Л не вистачає точки.

Купимо срібні монети СРСР за дуже вигідними цінами. Телефони: +38 (068) 222 23 24 або +38 (099) 222 23 24

Срібні монети «Олімпіада 1980»

Монети в пам’ять про Олімпійські іграх 1980 року дійсно представляють інтерес не тільки для нумізматів-професіоналів, але і для новачків. Олімпійські ігри стали дуже важливою подією в житті Радянського союзу і до нього посилено готувалися, щоб не «вдарити обличчям в бруд» перед представниками буржуазного закордону.

Державний банк СРСР почав виробництво монет «22-літні Олімпійські ігри». Для карбування монет були використані дорогоцінні метали і кольорові метали.

Серебряные монеты «Олимпиада 1980»3 покупаем по хорошей цене

Технологія виготовлення проходила двома способами: PROOF і UNC. Перша технологія передбачала кращу якість з матовим зображенням і полірованим дзеркальним полем. Така технологія в СРСР була використана вперше.

Серебряные монеты «Олимпиада 1980» 2 выкупим

У період 1977-80-х рр. було виконано 39 видів монет із золота, срібла і платини.

Перший випуск 1977 складався з 6 монет, вони зображували міста, в яких належало провести частина ігор: Ленінград, Київ, Мінськ і Таллінн – це на пятирубльовках. А на двох видах десяток були зображені Москва і карта Радянського союзу.

Далі в колекцію стали додаватися монети, які присвячувалися спортивним іграм: стрибкам з жердиною, бігу, плаванню, кінному спорту, веслуванню та іншим видам спорту.

У 80-му році вийшли монети із зображенням ігр країн-союзниць: танець орла і хуреш (Тува), ісінді, городки (Грузія) та інші.

Особливо виділялася серія з п’яти платинових монет по 150 рублів. Вони поширювалися серед закордонних колекціонерів, але й учасникам Олімпіади дісталася частина примірників.

Карбування проходило на Ленінградському та Московському монетних дворах, авторами серії були найкращі художники СРСР: Нікітін, Єрмаков, Лук’янов та ін.

 • На аверсі монет був вигравіруваний серп Радянського Союзу і напис СССР
 • Внизу виведений номінал монети.
 • Розміри і вага монет в 5 і 10 рублів були відповідно: 33мм і 39мм; 16,67 гр. і 33.3 гр.

Коштують такі монети недешево, і колекціонери воліють зберігати їх, уникаючи ушкоджень – в спеціальних капсулах і холдерах.

З усієї серії 28 монет були виконані зі срібла номіналом від 5 до 10 рублів і виділялися окремими тематиками зображень:

 • «Швидше»;
 • «Вище»;
 • «Сильніше»;
 • «Географічна серія»;
 • «Спорт і грація»;
 • «Народні види спорту».

Детальний опис зображень на пам’ятних монетах:

14 монет зі срібла 900-ї проби номіналом 5 рублів:

 • Городки
 • Національна гра ісінді
 • Художня гімнастика
 • Стрільба з лука
 • Метання молота
 • Важка атлетика
 • Конкур
 • Стрибки у висоту
 • Плавання
 • Біг
 • Таллін
 • Мінськ
 • Ленінград
 • Київ

14 монет зі срібла 900-ї проби номіналом 10 рублів

 • Гонки на оленях
 • Перетягування канату
 • Велоспорт
 • Наздожени дівчину
 • Дзюдо
 • Бокс
 • Волейбол
 • Баскетбол
 • Стрибки з жердиною
 • Гребля
 • Гиревий Спорт
 • Боротьба
 • Москва
 • Карта СРСР
Купівля срібних монет СРСР нашими співробітниками можлива тільки після її попередньої оцінки та перевірки на справжність. Для цього зробіть кілька якісних фотографій і прикріпіть до форми, розташованої внизу цієї сторінки. Наш оцінювач зв’яжеться з вами незабаром після відправки.
КОММЕНТАРИИ

Комментариев нет, будьте первым!


Категорії матеріалів
Надіслати на оцінку фото монет
НАШІ КОНТАКТИОЦІНКА МОНЕТИ

ПЕРЕВІРКА АВТЕНТИЧНОСТІ

ШВИДКО. ПРОФЕСІОНАЛЬНО. НАДІЙНО.

 • Відео огляд

  Фактори, які впливають на вартість монети, методи оцінки

 • Чистка монет

  Методи чистки монет, професіональна чистка

Безкоштовна оцінка

Монети по фото

Якісні фото - гарантія точної оцінки

Завантажити фото: 1. 2. 3.
Ми зв'яжемося з Вами протягом дня.

СПІВПРАЦЯ З НАМИ -
ЦЕ ВИГІДНО!

Професійна оцінка = максимальна ціна

ЧЕКАЄМО ВАШИХ ПРОПОЗИЦІЙ

ГОТОВІ СПІВПРАЦЮВАТИ З КОЛЕКЦІОНЕРАМИ
І ДИЛЕРАМИ

ХОЧЕТЕ ДОРОГО ПРОДАТИ МОНЕТУ?
ЗАМОВТЕ БЕЗКОШТОВНУ ОЦІНКУ ПО ФОТО
АБО ПРОСТО ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ!

У вас залишились питання?
Вiдправте нам заявку!

НАШІ КОНТАКТИ ЯК НАС ЗНАЙТИ: м.Київ, вул. Будівельників 40 ЯК З НАМИ ЗВ'ЯЗАТИСЬ: E-MAIL: INFO@COINS.KIEV.UA (068) 222-23-24
(099) 222-23-24
Працюємо по всій Українi,
без вихідних

Спасибі, вище повідомлення відправлено!

Ми зв'яжемося з Вами протягом дня.