COINS.KIEV.UA

Скупка золотих і срібних монет

Оцінка монет онлайн

Оценка монет онлайн

Правильно оцінити монету – завдання не з легких. У будь-якої монети є своя вартість, проте далеко не кожному колекціонеру дано визначити її максимально точно і швидко. У цій справі багато що вирішує досвід. Чим його більше, тим точніше і швидше зможе бути виконана оцінка.

Якщо у вас поки що недостатньо досвіду для проведення оцінки монети самостійно, ви можете скористатися послугою онлайн оцінки монет. Ознайомтеся з інформацією про дану послугу і корисними рекомендаціями професіоналів.

Як проводиться онлайн оцінка монет

При виконанні онлайн-оцінки фахівець звертає увагу на ключові особливості представленої монети. На ціну виробу впливає безліч факторів, в числі яких:

 

 • чіткість основного малюнка і додаткових дрібних деталей. Відсутність потертостей і хороша различимость елементів будуть додатковими плюсами;
 • наличие сколов, царапин и прочих механических повреждений;
 • наявність сколів, подряпин і інших механічних пошкоджень;
 • сліди неправильного чищення. При відсутності потрібних навичок та засобів краще взагалі утримуватися від самостійного чищення виробів;
 • сліди корозії. Залежно від масштабів корозійних пошкоджень, ціна виробу може знизитися аж до вартості металу;
 • присутність патини. Завдяки красивій патині ціна монети може значно збільшитися;
 • ринкова вартість золота. Зазвичай враховується при оцінці монет, чия ціна не перевищує 1000 доларів;
 • рідкість монети. Як правило, чим рідше виріб, тим вище воно цінується, але є виняток.

Оценка и скупка монет

Зважаючи на те що онлайн оцінка монет проводиться за допомогою розгляду фотографій або ж відсканованих зображень, клієнту необхідно знати, як правильно зробити скан або сфотографувати виріб, щоб фахівець зміг виконати оцінку максимально точно і швидко.

Рекомендації щодо створення фото монети

По-перше, фотографії повинні бути прийнятної якості. Оцінювач відмовиться від роботи, якщо на фотографії не можна буде розглянути деталі оформлення монети. Вдивлятися і щось додумувати ніхто не стане.

По-друге, оцінювачі не беруться за вивчення чужих фотографій, наприклад, узятих з різних дощок оголошень. На фото має бути представлено конкретно ваш виріб, наявне у вас в наявності.

Как сфотографировать монету для онлайн оценки

По-третє, потрібно вміти правильно фотографувати. Для якісної зйомки достатньо навіть звичайної «мильниці» з автоматичним фокусом і функцією макрозйомки.

Ваше завдання – зробити фото, якості якого було б достатньо для проведення оцінки виробу, і все. Ніяких сверхтребованій не пред’являється.

Для создания фотографии приемлемого качества достаточно даже скромной камеры в 3-5 мегапикселей. Важно лишь, чтобы минимальное фокусное расстояние используемой камеры давало возможность точно сфокусироваться на предмете съемки.

Для створення фотографії прийнятної якості достатньо навіть скромної камери в 3-5 мегапікселів. Важливо лише, щоб мінімальна фокусна відстань використовуваної камери давало можливість точно сфокусуватися на предметі зйомки.

Оптимальним вважається відстань в 100 мм. При цьому монета повинна бути сфотографована так, щоб на зображенні були збережені її справжні кольору.

Приділіть належну увагу питанню організації освітлення. Практика показує, що найкращі результати вдається отримувати при зйомці на підвіконні або ж на вулиці, тобто в умовах природного освітлення.

Тренуйтеся, поки не навчитеся робити фотографії без відблисків, які відображатимуть, при цьому, всі найдрібніші деталі монети. Пробуйте робити фотографії не тільки перпендикулярно, а й під різними кутами. Це дозволить відобразити погано помітні пошкодження та дефекти. Особливо чіткі фотографії вдається отримувати при зйомці в трохи похмуру погоду.

По можливості потренуйтеся фотографувати монети із застосуванням спеціальної підставки. Навіщо її використовувати? Суть в тому, що бюджетні цифрові камери зазвичай працюють із застосуванням автофокусу. Поклавши монету на яку-небудь височина, ви полегшите фотоапарату роботу щодо її пошуку. Замість фокусування на будь-яких елементах навколишнього простору, камера буде «приділяти увагу» конкретно монеті.

Подставка для фотографирования монет

Поставку можете зробити самостійно з підручних засобів. Приміром, чудово підійде підставу котушки для ниток або яке-небудь інше виріб, чиї розміри були б досить дрібними, щоб не потрапити на фото, але і одночасно з цим досить великими, щоб забезпечити надійну опору для монети.

Істотно спростити завдання по зйомці монети допоможе штатив і трос для спуску. Але навіть без них можна навчитися отримувати знімки досить високої якості. У разі відсутності штатива тримайте фотоапарат на одному рівні, максимально надійно і міцно.

Настійно не рекомендується надсилати для онлайн оцінки знімки, оброблені в графічних редакторах для приховування будь-якого роду дефектів. Також не розглядаються фотографії, навмисно зроблені з ракурсу, при якому частина дефектів залишається прихованою.

При будь-яких обставин остаточне рішення про ціну монети і її викуп буде прийнято тільки після ознайомлення з нею особисто. Покупець повинен упевнитися, що даний виріб в повній мірі відповідає надісланим фотографіям.

Єдине, що можна робити в графічних редакторах – обрізати «зайві» фрагменти навколо безпосередньо монети, щоб зменшити розмір зображення, але і це необов’язково. Застосовувати будь-якого роду фільтри і змінювати фон теж не потрібно.

Фотоапарат для макросъемки монетДля зміни фокусної відстані фотоапарата можна використовувати додаткову лінзу. Навіть у новачків з бюджетними «мильницями» виходить робити хороші фотографії, поміщаючи безпосередньо перед об’єктивом камери лінзу з 4х або 10-кратним збільшенням. Лінзу потрібно встановлювати плоскою частиною до об’єктиву. Конкретний показник збільшення підбирайте самостійно з урахуванням поставлених цілей і споконвічних можливостей камери.

Якщо ваш фотоапарат може працювати зі змінними об’єктивами – це ще краще. Так ви зможете набагато ефективніше і простіше зробити знімок текстури вироби з найдрібнішими деталями і всілякими дефектами.

Поради по правильному скануванню монети

На практиці зображення монети, зроблене на найпростішому сканері, за якістю помітно перевершує фотографії, отримані за допомогою мильниці.

Как сканировать монету для онлайн оценки

Процес сканування досить простий. Оптимальне дозвіл складає 600 dpi. Установки контрастності і яскравості можна залишити стандартними. В цілому ж орієнтуйтеся на особливості свого сканера і при необхідності вносите необхідні зміни в налаштування.

Для спрощення завдання можете використовувати яку-небудь програму, наприклад, XnView. Подібного роду програми роблять процес сканування більш зручним і швидким.

Пам’ятка для бажаючих отримати оцінку монети

Перш ніж залишати заявку на оцінку виробу, ознайомтеся з наступними рекомендаціями і дотримуйтеся їх надалі:

 • Насамперед скористайтеся пошуком. Цілком імовірно, що хтось раніше вже запитував онлайн оцінку монети, аналогічної вашій. При відсутності задовольняють результатів пошуку можна звертатися за допомогою.
 • У назві та описі повідомлення вкажіть максимум інформації про предмет (номінал, рік випуску, написи).
 • Формулюйте свій запит максимально чітко. Прикладайте до повідомленням якісні фотографії монети, по можливості, зроблені з різних ракурсів. Незайве буде вказати детальний опис вироби (матеріал виготовлення, діаметр, маса та ін.). Зробіть фотографії або скан-копії написів, клейм та інших дрібних деталей.
 • Забороняється залишати пропозиції про покупку виробів в розділі в коментарях
 • Запити без фотографій видаляються модераторами і взагалі не надходять до експерта з оцінки.
 • Якщо ваш запит залишився без уваги, на те може бути кілька причин:
 
 1. монета не має цінності та / або не представляє інтересу;
 2. зазначеної інформації виявилося недостатньо для проведення оцінки;
 3. зазначеної інформації виявилося недостатньо для проведення оцінки;

Основні фактори, що впливають на вартість монет

Что влияет на стоимость монеты

На ціну кожної монети впливає 3 головні чинники, а саме:

 • її стан в цілому;
 • ціна матеріалу виготовлення;
 • тираж випуску.

Ознайомтеся докладніше з особливостями обліку кожного з перерахованих вище моментів при виконанні оцінки монети.

Ціна матеріалу виготовлення

Навіть нерідка монета з паладію, золота або іншого дорогоцінного матеріалу буде коштувати в кілька разів дорожче багатьох рідкісних виробів зависимость цены монеты от материалаз бронзи, срібла та інших матеріалів. У даному випадку навіть станом предмету не буде приділятися такої пильної уваги. При визначенні вартості виробу оцінювач буде орієнтуватися на його вагу і ринкову ціну матеріалу виготовлення.

Іншим чином виглядає ситуація, коли предмет не тільки виготовлений з дорогого матеріалу, але і є одночасно з цим рідкісним, а в ідеалі і зовсім має дуже хороший стан. У такому випадку до вартості матеріалу виготовлення буде додана ціна раритету. Також буде враховуватися стан монети і тираж її випуску.

Тираж випуску

З визначенням тиражу випуску російських і радянських монет не виникає жодних проблем – вся необхідна інформація наводиться в тематичних каталогах. Там же вказуються дані про матеріал виготовлення кожної монети. На сьогоднішній день випущено безліч подібних видань, наприклад, Каталог монет Росії або ж Каталог монет СРСР.

Вартість, наведена у згаданих каталогах, актуальна для виробів у хорошому стані, без істотних дефектів, корозійних пошкоджень і слідів тривалого користування у зверненні.

Как влияет размер тиража монет на их стоимость

Тому оцінку російських і радянських монет можна виконати самостійно. Потрібно лише визначити стан вироби (про це буде розказано далі) і можна виставляти його на продаж.

Проблем не виникає і при визначенні ціни ювілейних російських і радянських монет. Приблизні ціни, інформація про матеріали виготовлення і тиражах випуску вказується в тематичних каталогах. Від вас потрібно лише визначити стан ювілейної монети.

Монети регулярного карбування в більшості випадків випускаються набагато більшими тиражами в порівнянні зі своїми ювілейними «побратимами». Через це ціна другого зазвичай відчутно вище, але трапляються й винятки. Є екземпляри регулярного карбування, які випускалися дуже маленьким тиражем. Як приклад можна привести російські монети 2001 і 2003 років випуску. З причини малої тиражу, а, отже, рідкості ціна таких виробів може бути неймовірно високою.

Об’єктивно встановити вартість монет царської Росії складніше, ніж їх радянських і сучасних «побратимів». Найчастіше можливість визначення тиражу їх випуску просто відсутня. Аналогічним чином йде ситуація у випадку з зарубіжними монетами.

Якщо ви володієте старовинної або іноземній монетою, для її оцінки краще відразу звернутися до експерта в області нумізматики.

 

Стан монети

Підсумкова вартість монети в чому залежить від її стану. При оцінці стану вироби експерт бере до уваги якість виготовлення предмета, а також ступінь його збереження.

Влияние состояния монеты на ее стоимостьПримірники з істотними дефектами карбування, сильними потертостями, помітними слідами корозії, отворами та іншими ушкодженнями багато коштувати не будуть. Приміром, рідкісна 15-копійчана монета 1942 го року випуску в середньому стані коштуватиме приблизно так само, як і порівняно не рідкісна монета аналогічного номіналу 1 969-го року в прекрасному стані.

Крім розглянутих вище факторів на підсумкову ціну монети можуть впливати й інші положення, наприклад, регулярні коливання цін. Однак істотного впливу на результат оцінки вони не роблять, тому окремо не розглядаються.

Оцінка монет онлайн

 • Русский
 • Українська
Оценка монет онлайн

Правильно оцінити монету – завдання не з легких. У будь-якої монети є своя вартість, проте далеко не кожному колекціонеру дано визначити її максимально точно і швидко. У цій справі багато що вирішує досвід. Чим його більше, тим точніше і швидше зможе бути виконана оцінка.

Якщо у вас поки що недостатньо досвіду для проведення оцінки монети самостійно, ви можете скористатися послугою онлайн оцінки монет. Ознайомтеся з інформацією про дану послугу і корисними рекомендаціями професіоналів.

Як проводиться онлайн оцінка монет

При виконанні онлайн-оцінки фахівець звертає увагу на ключові особливості представленої монети. На ціну виробу впливає безліч факторів, в числі яких:

 

 • чіткість основного малюнка і додаткових дрібних деталей. Відсутність потертостей і хороша различимость елементів будуть додатковими плюсами;
 • наличие сколов, царапин и прочих механических повреждений;
 • наявність сколів, подряпин і інших механічних пошкоджень;
 • сліди неправильного чищення. При відсутності потрібних навичок та засобів краще взагалі утримуватися від самостійного чищення виробів;
 • сліди корозії. Залежно від масштабів корозійних пошкоджень, ціна виробу може знизитися аж до вартості металу;
 • присутність патини. Завдяки красивій патині ціна монети може значно збільшитися;
 • ринкова вартість золота. Зазвичай враховується при оцінці монет, чия ціна не перевищує 1000 доларів;
 • рідкість монети. Як правило, чим рідше виріб, тим вище воно цінується, але є виняток.

Оценка и скупка монет

Зважаючи на те що онлайн оцінка монет проводиться за допомогою розгляду фотографій або ж відсканованих зображень, клієнту необхідно знати, як правильно зробити скан або сфотографувати виріб, щоб фахівець зміг виконати оцінку максимально точно і швидко.

Рекомендації щодо створення фото монети

По-перше, фотографії повинні бути прийнятної якості. Оцінювач відмовиться від роботи, якщо на фотографії не можна буде розглянути деталі оформлення монети. Вдивлятися і щось додумувати ніхто не стане.

По-друге, оцінювачі не беруться за вивчення чужих фотографій, наприклад, узятих з різних дощок оголошень. На фото має бути представлено конкретно ваш виріб, наявне у вас в наявності.

Как сфотографировать монету для онлайн оценки

По-третє, потрібно вміти правильно фотографувати. Для якісної зйомки достатньо навіть звичайної «мильниці» з автоматичним фокусом і функцією макрозйомки.

Ваше завдання – зробити фото, якості якого було б достатньо для проведення оцінки виробу, і все. Ніяких сверхтребованій не пред’являється.

Для создания фотографии приемлемого качества достаточно даже скромной камеры в 3-5 мегапикселей. Важно лишь, чтобы минимальное фокусное расстояние используемой камеры давало возможность точно сфокусироваться на предмете съемки.

Для створення фотографії прийнятної якості достатньо навіть скромної камери в 3-5 мегапікселів. Важливо лише, щоб мінімальна фокусна відстань використовуваної камери давало можливість точно сфокусуватися на предметі зйомки.

Оптимальним вважається відстань в 100 мм. При цьому монета повинна бути сфотографована так, щоб на зображенні були збережені її справжні кольору.

Приділіть належну увагу питанню організації освітлення. Практика показує, що найкращі результати вдається отримувати при зйомці на підвіконні або ж на вулиці, тобто в умовах природного освітлення.

Тренуйтеся, поки не навчитеся робити фотографії без відблисків, які відображатимуть, при цьому, всі найдрібніші деталі монети. Пробуйте робити фотографії не тільки перпендикулярно, а й під різними кутами. Це дозволить відобразити погано помітні пошкодження та дефекти. Особливо чіткі фотографії вдається отримувати при зйомці в трохи похмуру погоду.

По можливості потренуйтеся фотографувати монети із застосуванням спеціальної підставки. Навіщо її використовувати? Суть в тому, що бюджетні цифрові камери зазвичай працюють із застосуванням автофокусу. Поклавши монету на яку-небудь височина, ви полегшите фотоапарату роботу щодо її пошуку. Замість фокусування на будь-яких елементах навколишнього простору, камера буде «приділяти увагу» конкретно монеті.

Подставка для фотографирования монет

Поставку можете зробити самостійно з підручних засобів. Приміром, чудово підійде підставу котушки для ниток або яке-небудь інше виріб, чиї розміри були б досить дрібними, щоб не потрапити на фото, але і одночасно з цим досить великими, щоб забезпечити надійну опору для монети.

Істотно спростити завдання по зйомці монети допоможе штатив і трос для спуску. Але навіть без них можна навчитися отримувати знімки досить високої якості. У разі відсутності штатива тримайте фотоапарат на одному рівні, максимально надійно і міцно.

Настійно не рекомендується надсилати для онлайн оцінки знімки, оброблені в графічних редакторах для приховування будь-якого роду дефектів. Також не розглядаються фотографії, навмисно зроблені з ракурсу, при якому частина дефектів залишається прихованою.

При будь-яких обставин остаточне рішення про ціну монети і її викуп буде прийнято тільки після ознайомлення з нею особисто. Покупець повинен упевнитися, що даний виріб в повній мірі відповідає надісланим фотографіям.

Єдине, що можна робити в графічних редакторах – обрізати «зайві» фрагменти навколо безпосередньо монети, щоб зменшити розмір зображення, але і це необов’язково. Застосовувати будь-якого роду фільтри і змінювати фон теж не потрібно.

Фотоапарат для макросъемки монетДля зміни фокусної відстані фотоапарата можна використовувати додаткову лінзу. Навіть у новачків з бюджетними «мильницями» виходить робити хороші фотографії, поміщаючи безпосередньо перед об’єктивом камери лінзу з 4х або 10-кратним збільшенням. Лінзу потрібно встановлювати плоскою частиною до об’єктиву. Конкретний показник збільшення підбирайте самостійно з урахуванням поставлених цілей і споконвічних можливостей камери.

Якщо ваш фотоапарат може працювати зі змінними об’єктивами – це ще краще. Так ви зможете набагато ефективніше і простіше зробити знімок текстури вироби з найдрібнішими деталями і всілякими дефектами.

Поради по правильному скануванню монети

На практиці зображення монети, зроблене на найпростішому сканері, за якістю помітно перевершує фотографії, отримані за допомогою мильниці.

Как сканировать монету для онлайн оценки

Процес сканування досить простий. Оптимальне дозвіл складає 600 dpi. Установки контрастності і яскравості можна залишити стандартними. В цілому ж орієнтуйтеся на особливості свого сканера і при необхідності вносите необхідні зміни в налаштування.

Для спрощення завдання можете використовувати яку-небудь програму, наприклад, XnView. Подібного роду програми роблять процес сканування більш зручним і швидким.

Пам’ятка для бажаючих отримати оцінку монети

Перш ніж залишати заявку на оцінку виробу, ознайомтеся з наступними рекомендаціями і дотримуйтеся їх надалі:

 • Насамперед скористайтеся пошуком. Цілком імовірно, що хтось раніше вже запитував онлайн оцінку монети, аналогічної вашій. При відсутності задовольняють результатів пошуку можна звертатися за допомогою.
 • У назві та описі повідомлення вкажіть максимум інформації про предмет (номінал, рік випуску, написи).
 • Формулюйте свій запит максимально чітко. Прикладайте до повідомленням якісні фотографії монети, по можливості, зроблені з різних ракурсів. Незайве буде вказати детальний опис вироби (матеріал виготовлення, діаметр, маса та ін.). Зробіть фотографії або скан-копії написів, клейм та інших дрібних деталей.
 • Забороняється залишати пропозиції про покупку виробів в розділі в коментарях
 • Запити без фотографій видаляються модераторами і взагалі не надходять до експерта з оцінки.
 • Якщо ваш запит залишився без уваги, на те може бути кілька причин:
 
 1. монета не має цінності та / або не представляє інтересу;
 2. зазначеної інформації виявилося недостатньо для проведення оцінки;
 3. зазначеної інформації виявилося недостатньо для проведення оцінки;

Основні фактори, що впливають на вартість монет

Что влияет на стоимость монеты

На ціну кожної монети впливає 3 головні чинники, а саме:

 • її стан в цілому;
 • ціна матеріалу виготовлення;
 • тираж випуску.

Ознайомтеся докладніше з особливостями обліку кожного з перерахованих вище моментів при виконанні оцінки монети.

Ціна матеріалу виготовлення

Навіть нерідка монета з паладію, золота або іншого дорогоцінного матеріалу буде коштувати в кілька разів дорожче багатьох рідкісних виробів зависимость цены монеты от материалаз бронзи, срібла та інших матеріалів. У даному випадку навіть станом предмету не буде приділятися такої пильної уваги. При визначенні вартості виробу оцінювач буде орієнтуватися на його вагу і ринкову ціну матеріалу виготовлення.

Іншим чином виглядає ситуація, коли предмет не тільки виготовлений з дорогого матеріалу, але і є одночасно з цим рідкісним, а в ідеалі і зовсім має дуже хороший стан. У такому випадку до вартості матеріалу виготовлення буде додана ціна раритету. Також буде враховуватися стан монети і тираж її випуску.

Тираж випуску

З визначенням тиражу випуску російських і радянських монет не виникає жодних проблем – вся необхідна інформація наводиться в тематичних каталогах. Там же вказуються дані про матеріал виготовлення кожної монети. На сьогоднішній день випущено безліч подібних видань, наприклад, Каталог монет Росії або ж Каталог монет СРСР.

Вартість, наведена у згаданих каталогах, актуальна для виробів у хорошому стані, без істотних дефектів, корозійних пошкоджень і слідів тривалого користування у зверненні.

Как влияет размер тиража монет на их стоимость

Тому оцінку російських і радянських монет можна виконати самостійно. Потрібно лише визначити стан вироби (про це буде розказано далі) і можна виставляти його на продаж.

Проблем не виникає і при визначенні ціни ювілейних російських і радянських монет. Приблизні ціни, інформація про матеріали виготовлення і тиражах випуску вказується в тематичних каталогах. Від вас потрібно лише визначити стан ювілейної монети.

Монети регулярного карбування в більшості випадків випускаються набагато більшими тиражами в порівнянні зі своїми ювілейними «побратимами». Через це ціна другого зазвичай відчутно вище, але трапляються й винятки. Є екземпляри регулярного карбування, які випускалися дуже маленьким тиражем. Як приклад можна привести російські монети 2001 і 2003 років випуску. З причини малої тиражу, а, отже, рідкості ціна таких виробів може бути неймовірно високою.

Об’єктивно встановити вартість монет царської Росії складніше, ніж їх радянських і сучасних «побратимів». Найчастіше можливість визначення тиражу їх випуску просто відсутня. Аналогічним чином йде ситуація у випадку з зарубіжними монетами.

Якщо ви володієте старовинної або іноземній монетою, для її оцінки краще відразу звернутися до експерта в області нумізматики.

 

Стан монети

Підсумкова вартість монети в чому залежить від її стану. При оцінці стану вироби експерт бере до уваги якість виготовлення предмета, а також ступінь його збереження.

Влияние состояния монеты на ее стоимостьПримірники з істотними дефектами карбування, сильними потертостями, помітними слідами корозії, отворами та іншими ушкодженнями багато коштувати не будуть. Приміром, рідкісна 15-копійчана монета 1942 го року випуску в середньому стані коштуватиме приблизно так само, як і порівняно не рідкісна монета аналогічного номіналу 1 969-го року в прекрасному стані.

Крім розглянутих вище факторів на підсумкову ціну монети можуть впливати й інші положення, наприклад, регулярні коливання цін. Однак істотного впливу на результат оцінки вони не роблять, тому окремо не розглядаються.
КОММЕНТАРИИ

Комментариев нет, будьте первым!


Категорії матеріалів
Надіслати на оцінку фото монет
НАШІ КОНТАКТИОЦІНКА МОНЕТИ

ПЕРЕВІРКА АВТЕНТИЧНОСТІ

ШВИДКО. ПРОФЕСІОНАЛЬНО. НАДІЙНО.

 • Відео огляд

  Фактори, які впливають на вартість монети, методи оцінки

 • Чистка монет

  Методи чистки монет, професіональна чистка

Безкоштовна оцінка

Монети по фото

Якісні фото - гарантія точної оцінки

Завантажити фото: 1. 2. 3.
Ми зв'яжемося з Вами протягом дня.

СПІВПРАЦЯ З НАМИ -
ЦЕ ВИГІДНО!

Професійна оцінка = максимальна ціна

ЧЕКАЄМО ВАШИХ ПРОПОЗИЦІЙ

ГОТОВІ СПІВПРАЦЮВАТИ З КОЛЕКЦІОНЕРАМИ
І ДИЛЕРАМИ

ХОЧЕТЕ ДОРОГО ПРОДАТИ МОНЕТУ?
ЗАМОВТЕ БЕЗКОШТОВНУ ОЦІНКУ ПО ФОТО
АБО ПРОСТО ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ!

У вас залишились питання?
Вiдправте нам заявку!

НАШІ КОНТАКТИ ЯК НАС ЗНАЙТИ: м.Київ, вул. Будівельників 40 ЯК З НАМИ ЗВ'ЯЗАТИСЬ: E-MAIL: INFO@COINS.KIEV.UA (068) 222-23-24
(099) 222-23-24
Працюємо по всій Українi,
без вихідних

Спасибі, вище повідомлення відправлено!

Ми зв'яжемося з Вами протягом дня.