COINS.KIEV.UA

Скупка золотих і срібних монет

Нагороди Царської Росії: ордена

Скупка наград царской России

Вперше, про ордени в Росії заговорили після прибуття Петра I з його подорожі по Європі в 1698 році. Саме там цей правитель, який став першим імператором Росії, підглянув нагородну систему британців, французів і шведів, після чого вирішив зробити подібне і у себе.

До Петра I, російські монархи надавали перевагу нагородженню своїх підлеглих більш практичними речами – шаблею, наділом або навіть анекдотичної «шубою з царського плеча». До речі, останнє – далеко не такий дешевий подарунок, як думають багато хто. Царська шуба шилася виключно з дорогого хутра і оброблена була золотом і дорогоцінним камінням, що робило її чи не дорожче наділу.

Практика нагородження орденами на території Російської Імперії прижилася. У наступні сто років було введено ще близько десятка орденів різних ступенів, що призвело до величезної плутанини в ієрархії як самих орденів, так і їх носіїв.

В результаті, імператор Павло I був змушений особисто зайнятись цим питанням і незабаром після своєї коронації підписав документ під назвою «Закон про російські ордени». З тих пір і до самого падіння Імперії в вогні Революції, це встановлення не раз переписувалося, переосмислювалося і доповнювалось. Саме від його останньої редакції, ми і будемо відштовхуватися при перерахуванні орденів.

Але спочатку, кілька загальних моментів, які слід знати:

 • Якщо орден мав кілька ступенів, кавалер ордена повинен був отримувати їх в порядку зростання. Виняток – орден Святого Георгія.
 • З 1855 року, ордена, отримані на війні, мали як відмінності додатковий елемент – перехрещені мечі. Орден Святого Георгія не випускали в цьому варіанті, так як спочатку він був тільки військовою нагородою.
 • До 1855 року, ордена, отримані за військові заслуги, мали як додатковий елемент бант.
 • Ордена низького ступеня, при отриманні вищого, належало знімати. Виняток – ордена з мечами або бантами, які дозволялося носити на мундирі.
 • Отримати один і той же орден повторно було неможливо. Виняток – знову ж орден Святого Георгія.
 • У наш час скупка нагород царської Росії – справа, яка вимагає глибоких знань для визначення автентичності. Не варто з такими речами ходити в ломбарди або в магазини старовини. Звертайтеся до професіоналів.

Орден святого Андрія Первозванного

Вищий орден Російської Імперії і об’єкт зітхань всіх без винятку колекціонерів. Засновано Петром I в 1698 році. Має всього одну ступінь і призначений для винагороди вищих чиновників, незалежно від того, до якої табелі про ранги вони належать.

Всього за 200 з гаком років існування цього ордена, їм було нагороджено менше 1000 чоловік.

Девіз ордена – «За віру і чесність».

Незважаючи на те, що орден має тільки один щабель, існує дві його варіації:

з діамантами

Order_St_Andrew_diamond покупаем

 без них

 желающие продать награду царской России

Варіація з діамантами цінувалася дорожче і ставилася вище в ієрархії. Також існує варіант ордена з мечами – вручалася вищому генералітету за заслуги у військових кампаніях, але вона була відміткою швидше адміністративного, а не бойового подвигу. За бойові заслуги нагороджували Орденом святого Георгія.

У 1998 році, орден був відновлений в сучасній Росії як одна з вищих державних нагород.


Орден святого князя Володимира

Другий орден в ієрархії. Засновано в 1782 році імператрицею Катериною II, для нагородження як цивільних, так і військових, які принесли своїми діями «величезну користь державі російській», що і відображено в девізі «Користь, честь і слава».

Число нагороджених достеменно невідомо, але орден був одним з найпопулярніших під час правління Катерини і вручався чиновникам від VII до I класу.

Має чотири ступені, причому повний набір за весь період існування ордена зібрало тільки 400 чоловік. Одним з перших орден 1-го ступеня отримав Олександр Суворов за приєднання Кубані.

Ордена 3-й і 4-го ступеня мають вигляд хреста, в 1-й і 2-го ступеня, до хреста додаються зірки. Крім того, орден 4-го ступеня має варіацію «За вислугу років», яка вручалася цивільним, а з 1855 року і військовим, які мають в запасі 35 років бездоганну службу і відрізнялася вишивкою «35 років» на орденської стрічці.

1-й, 2-й ступінь

Order_of_St_Vladimir_Star выкупим

3-й, 4-й cтупінь

Order_of_St_Vladimir_Badges_3_4 покупаем

Якщо орден призначався нехристиянам, то замість хреста на ньому ставили російського орла – ця варіація ордена найрідкісніша.

В даний час орден не відновлено, але існує однойменна нагорода Російської Православної Церкви, що вручається іноземцям за заслуги перед РПЦ. Один з кавалерів – імператор Ефіопії.


Орден святого Олександра Невського

Третій орден в ієрархії. Має всього один щабель і спочатку був задуманий Петром I як суто військова нагорода для нижчого генералітету, проте був введений тільки Катериною I як загальногромадянська нагорода.

Всього нагороджено більше 3000 чиновників, що належать до перших трьох класів рангу.

Девіз ордена – «За працю і Вітчизна».

Як і у випадку з орденом Андрія Первозванного, цей орден існує в двох варіантах – з діамантами і без них. Варіація ордена з мечами також є, але цінувалася військовими навіть вище, ніж перша нагорода в ієрархії (але все ж нижче, ніж орден Святого Георгія).

Покупаем награды и ордена времен царской России

Так, 48 осіб отримали цей орден за участь у війні з Наполеоном. Нехристиянам, який отримав орден, вручалася варіація без хреста і зображення святого, але з російським орлом.

Орден відновлений двічі – в 1942 році як військова нагорода СРСР і в 2010 як загальногромадянський орден Російської Федерації. Володарі і спадкоємці орденів царської Росії, що бажають продати нагороду, тримають в своїх руках невеликий статок.


Орден Білого Орла

Польський орден, який потрапив в російську ієрархію в 1831 році, після придушення повстання поляків і повного знищення автономії Польщі. Мав всього один щабель і вручався чиновникам не нижче IV класу, чим і пояснюється невисока кількість орденів – всього 4031 за всю історію.

Девіз ордена – «За віру, царя і закон», що звучить досить іронічно, якщо врахувати час затвердження ордена.

У 1882 році орден отримав нову варіацію – з діамантами, яка поступово замінила стару до моменту початку революції.

Орден Белого Орла оценим и выкупим

Орден Білого Орла був відновлений двічі – як найвища нагорода сучасної Польщі і сучасної Сербії. У Російській Федерації цей орден відсутній.


Орден святої Анни

Один з наймасовіших орденів. Всього було нагороджено кілька сотень тисяч чоловік, що іронічно – планувався він як виключно династична нагорода.

Введено Павлом I для нагороди своїх наближених при палаці його матері. Має чотири ступені, які вручалися чиновникам з XII по I ступінь (тобто, практично всім держслужбовцям Російської Імперії, не рахуючи дійсно дрібних чиновників і солдатів-новобранців). Девіз ордена – «Люблячий правду, благочестя і вірність».

Кто занимается покупкой наград и орденов царской России

Орден вважався однією з найбільш цінних військових нагород і особливо цінувався серед нижчого командного складу і простих солдатів.

Дрібні державні чиновники ставилися до нього з приблизно так само – не рахуючи ордена святого Володимира “за вислугу років», він був найвищою нагородою, яку вони могли сподіватися отримати.

Варіацій ордена трохи інша – тільки нехристиянам вручалася версія з орлом замість святого і хреста, всі інші отримували звичайний варіант. До 1815 року випускалася варіація з діамантами, яка вважається вкрай рідкісною.

В цілому, дуже схожий на орден святого князя Володимира, правда нагорода IV ступеня носилася виключно на ефесі шаблі або іншій клинковій зброї.

Якщо вона була отримана за військові подвиги, до неї додавався напис «За хоробрість» на ефесі або ж поперечнику рукоятки. Ця ж напис додавалася тим, хто, отримавши IV ступінь ордена святої Анни за інші заслуги, отримував більш старшу версію вже за військовий подвиг.

Орден відновлений не був.


Купуємо нагороди та ордени часів царської Росії за гідними цінами.Телефони: +38 (068) 222 23 24 або +38 (099) 222 23 24

Орден святого Станіслава

Наймасовіший орден, який не має обмежень по класах в табелі про ранги. Засновано в Польщі, але, як і орден Білого Орла був асимільований і прийнятий вже в якості нагороди Російської Імперії. При цьому у нього кардинально змінили дизайн і прибрали один щабель. Має три ступені.

Всього було нагороджено понад 700 тисяч осіб, як мінімум 35 тисяч – в період російсько-японської війни.

Девіз ордена – «Нагороджуючи, заохочує».

Орден святого Станислава покупаем

Орден видавався за незначні досягнення, як на полі бою, так і на ниві мирної праці. Третя ступінь практично не цінувалася – нею володів майже кожен більш-менш важливий начальник навіть далеких повітів, але ось друга і особливо перша щаблі були в ціні як у військових, так і у цивільних.

Існує варіація ордена, яка видавалася Тимчасовим урядом після падіння дому Романових. На ній державні орли замінені республіканськими. Варіація дуже цінується колекціонерами. Крім того, існує і варіація ордена для нехристиян.

Орден відновлений в первісному дизайні як державна нагорода Польщі. В ієрархії нагород Російської Федерації відсутній.


Мальтійський хрест (Орден святого Іоанна Єрусалимського)

Триступеневий орден, який вручається тільки в період правління Павла I з 1798 по 1810, причому імператор на той момент був Верховним магістром ордена.

Орден займав майже найвищий щабель в ієрархії, перевершуючи все, крім ордена Андрія Первозванного. Втім, командор ордена святого Іоанна перевершував і володарів найвищої нагороди, а знак великого командора вручався тільки найближчим соратникам імператора.

 

Орден святого Иоанна Иерусалимского покупаем

Александр I, наступник Павла, припинив нагородження орденом Мальтійського хреста, і склав повноваження магістра в 1810, після чого усунув цю нагороду з російської ієрархії в 1817 році. З цього моменту православна гілка ордена Мальтійських лицарів припинила своє існування.

Virtuti Militari або Польська Військова Медаль орденом Російської Імперії не є, так як вважається всього лише медаллю за утихомирення польського повстання 1830-1831 років і носилася саме як медаль.

Кавалерійський орден з подібною назвою є тільки в Польщі і ніколи не діяв на території Імперії.

 


Особливі ордена (святої Катерини і святого Георгія)

Ці ордена відрізняються від інших тим, що так і не були включені в офіційну ієрархію, але негласно займали її другу сходинку, відразу під орденом святого Андрія Первозванного.

Орден святої Катерини

Орден святої Катерини вручався виключно дамам вищого світу, тобто членам імператорської родини. Крім того, їм нагороджувалися жінки, які так чи інакше послужили на благо своєї держави.

Орден був наданий імператором Петром II Олександру Меншикову-молодшому, пізніше відібраний при позбавленні сімейства Меншикова всіх нагород, коштовностей і володінь.

Орден має один щабель і всього одну варіацію. Девіз – «За любов і Батьківщину»

 

Орден святой Екатерины скупаем

Всього було випущено 724 ордена.

Орден святої Катерини відновлений як державна нагорода РФ в 2012 році.

Орден святого Георгія

Орден святого Георгія був випущений в кількості понад 10 тисяч штук і вважався найвищою військовою нагородою Російської Імперії. Вручався він всім класам і вручався виключно за виявлену на полі бою кмітливість і нанесення ворогові максимального збитку при збереженні себе і своїх людей.

У мирний час вручався за подачу гідного виконання ідей в армії Імперії, а до 1855 року ще й за 35 років бездоганної служби. Девіз ордена – «За службу і хоробрість».

Орден святого Георгия выкупим

Має всього одну варіацію, а також відзнаку і медаль для нижніх чинів. Останні вручалися за хоробрість на полі бою. Крім того, в якості додаткової нагороди, використовувалося золота «Георгіївська» зброя. Комплект з георгіївської зброї, хреста святої Анни «За хоробрість» і військового ордена князя Володимира вважався межею мрій будь-якого російського офіцера.

Орден святого Георгія відновлений в 1992 році, перші нагородження відбулися тільки в 2008.

Шановні гості, оцінкою і покупкою нагород і орденів царської Росії можуть займатися лише професіонали. Якщо хочете продати нагороду – прикріпіть її якісні фотографії до форми внизу сторінки. Ми вивчимо, оцінимо і зв’яжемося з вами найближчим часом.

Нагороди Царської Росії: ордена

 • Русский
 • Українська
Скупка наград царской России

Вперше, про ордени в Росії заговорили після прибуття Петра I з його подорожі по Європі в 1698 році. Саме там цей правитель, який став першим імператором Росії, підглянув нагородну систему британців, французів і шведів, після чого вирішив зробити подібне і у себе.

До Петра I, російські монархи надавали перевагу нагородженню своїх підлеглих більш практичними речами – шаблею, наділом або навіть анекдотичної «шубою з царського плеча». До речі, останнє – далеко не такий дешевий подарунок, як думають багато хто. Царська шуба шилася виключно з дорогого хутра і оброблена була золотом і дорогоцінним камінням, що робило її чи не дорожче наділу.

Практика нагородження орденами на території Російської Імперії прижилася. У наступні сто років було введено ще близько десятка орденів різних ступенів, що призвело до величезної плутанини в ієрархії як самих орденів, так і їх носіїв.

В результаті, імператор Павло I був змушений особисто зайнятись цим питанням і незабаром після своєї коронації підписав документ під назвою «Закон про російські ордени». З тих пір і до самого падіння Імперії в вогні Революції, це встановлення не раз переписувалося, переосмислювалося і доповнювалось. Саме від його останньої редакції, ми і будемо відштовхуватися при перерахуванні орденів.

Але спочатку, кілька загальних моментів, які слід знати:

 • Якщо орден мав кілька ступенів, кавалер ордена повинен був отримувати їх в порядку зростання. Виняток – орден Святого Георгія.
 • З 1855 року, ордена, отримані на війні, мали як відмінності додатковий елемент – перехрещені мечі. Орден Святого Георгія не випускали в цьому варіанті, так як спочатку він був тільки військовою нагородою.
 • До 1855 року, ордена, отримані за військові заслуги, мали як додатковий елемент бант.
 • Ордена низького ступеня, при отриманні вищого, належало знімати. Виняток – ордена з мечами або бантами, які дозволялося носити на мундирі.
 • Отримати один і той же орден повторно було неможливо. Виняток – знову ж орден Святого Георгія.
 • У наш час скупка нагород царської Росії – справа, яка вимагає глибоких знань для визначення автентичності. Не варто з такими речами ходити в ломбарди або в магазини старовини. Звертайтеся до професіоналів.

Орден святого Андрія Первозванного

Вищий орден Російської Імперії і об’єкт зітхань всіх без винятку колекціонерів. Засновано Петром I в 1698 році. Має всього одну ступінь і призначений для винагороди вищих чиновників, незалежно від того, до якої табелі про ранги вони належать.

Всього за 200 з гаком років існування цього ордена, їм було нагороджено менше 1000 чоловік.

Девіз ордена – «За віру і чесність».

Незважаючи на те, що орден має тільки один щабель, існує дві його варіації:

з діамантами

Order_St_Andrew_diamond покупаем

 без них

 желающие продать награду царской России

Варіація з діамантами цінувалася дорожче і ставилася вище в ієрархії. Також існує варіант ордена з мечами – вручалася вищому генералітету за заслуги у військових кампаніях, але вона була відміткою швидше адміністративного, а не бойового подвигу. За бойові заслуги нагороджували Орденом святого Георгія.

У 1998 році, орден був відновлений в сучасній Росії як одна з вищих державних нагород.


Орден святого князя Володимира

Другий орден в ієрархії. Засновано в 1782 році імператрицею Катериною II, для нагородження як цивільних, так і військових, які принесли своїми діями «величезну користь державі російській», що і відображено в девізі «Користь, честь і слава».

Число нагороджених достеменно невідомо, але орден був одним з найпопулярніших під час правління Катерини і вручався чиновникам від VII до I класу.

Має чотири ступені, причому повний набір за весь період існування ордена зібрало тільки 400 чоловік. Одним з перших орден 1-го ступеня отримав Олександр Суворов за приєднання Кубані.

Ордена 3-й і 4-го ступеня мають вигляд хреста, в 1-й і 2-го ступеня, до хреста додаються зірки. Крім того, орден 4-го ступеня має варіацію «За вислугу років», яка вручалася цивільним, а з 1855 року і військовим, які мають в запасі 35 років бездоганну службу і відрізнялася вишивкою «35 років» на орденської стрічці.

1-й, 2-й ступінь

Order_of_St_Vladimir_Star выкупим

3-й, 4-й cтупінь

Order_of_St_Vladimir_Badges_3_4 покупаем

Якщо орден призначався нехристиянам, то замість хреста на ньому ставили російського орла – ця варіація ордена найрідкісніша.

В даний час орден не відновлено, але існує однойменна нагорода Російської Православної Церкви, що вручається іноземцям за заслуги перед РПЦ. Один з кавалерів – імператор Ефіопії.


Орден святого Олександра Невського

Третій орден в ієрархії. Має всього один щабель і спочатку був задуманий Петром I як суто військова нагорода для нижчого генералітету, проте був введений тільки Катериною I як загальногромадянська нагорода.

Всього нагороджено більше 3000 чиновників, що належать до перших трьох класів рангу.

Девіз ордена – «За працю і Вітчизна».

Як і у випадку з орденом Андрія Первозванного, цей орден існує в двох варіантах – з діамантами і без них. Варіація ордена з мечами також є, але цінувалася військовими навіть вище, ніж перша нагорода в ієрархії (але все ж нижче, ніж орден Святого Георгія).

Покупаем награды и ордена времен царской России

Так, 48 осіб отримали цей орден за участь у війні з Наполеоном. Нехристиянам, який отримав орден, вручалася варіація без хреста і зображення святого, але з російським орлом.

Орден відновлений двічі – в 1942 році як військова нагорода СРСР і в 2010 як загальногромадянський орден Російської Федерації. Володарі і спадкоємці орденів царської Росії, що бажають продати нагороду, тримають в своїх руках невеликий статок.


Орден Білого Орла

Польський орден, який потрапив в російську ієрархію в 1831 році, після придушення повстання поляків і повного знищення автономії Польщі. Мав всього один щабель і вручався чиновникам не нижче IV класу, чим і пояснюється невисока кількість орденів – всього 4031 за всю історію.

Девіз ордена – «За віру, царя і закон», що звучить досить іронічно, якщо врахувати час затвердження ордена.

У 1882 році орден отримав нову варіацію – з діамантами, яка поступово замінила стару до моменту початку революції.

Орден Белого Орла оценим и выкупим

Орден Білого Орла був відновлений двічі – як найвища нагорода сучасної Польщі і сучасної Сербії. У Російській Федерації цей орден відсутній.


Орден святої Анни

Один з наймасовіших орденів. Всього було нагороджено кілька сотень тисяч чоловік, що іронічно – планувався він як виключно династична нагорода.

Введено Павлом I для нагороди своїх наближених при палаці його матері. Має чотири ступені, які вручалися чиновникам з XII по I ступінь (тобто, практично всім держслужбовцям Російської Імперії, не рахуючи дійсно дрібних чиновників і солдатів-новобранців). Девіз ордена – «Люблячий правду, благочестя і вірність».

Кто занимается покупкой наград и орденов царской России

Орден вважався однією з найбільш цінних військових нагород і особливо цінувався серед нижчого командного складу і простих солдатів.

Дрібні державні чиновники ставилися до нього з приблизно так само – не рахуючи ордена святого Володимира “за вислугу років», він був найвищою нагородою, яку вони могли сподіватися отримати.

Варіацій ордена трохи інша – тільки нехристиянам вручалася версія з орлом замість святого і хреста, всі інші отримували звичайний варіант. До 1815 року випускалася варіація з діамантами, яка вважається вкрай рідкісною.

В цілому, дуже схожий на орден святого князя Володимира, правда нагорода IV ступеня носилася виключно на ефесі шаблі або іншій клинковій зброї.

Якщо вона була отримана за військові подвиги, до неї додавався напис «За хоробрість» на ефесі або ж поперечнику рукоятки. Ця ж напис додавалася тим, хто, отримавши IV ступінь ордена святої Анни за інші заслуги, отримував більш старшу версію вже за військовий подвиг.

Орден відновлений не був.


Купуємо нагороди та ордени часів царської Росії за гідними цінами.Телефони: +38 (068) 222 23 24 або +38 (099) 222 23 24

Орден святого Станіслава

Наймасовіший орден, який не має обмежень по класах в табелі про ранги. Засновано в Польщі, але, як і орден Білого Орла був асимільований і прийнятий вже в якості нагороди Російської Імперії. При цьому у нього кардинально змінили дизайн і прибрали один щабель. Має три ступені.

Всього було нагороджено понад 700 тисяч осіб, як мінімум 35 тисяч – в період російсько-японської війни.

Девіз ордена – «Нагороджуючи, заохочує».

Орден святого Станислава покупаем

Орден видавався за незначні досягнення, як на полі бою, так і на ниві мирної праці. Третя ступінь практично не цінувалася – нею володів майже кожен більш-менш важливий начальник навіть далеких повітів, але ось друга і особливо перша щаблі були в ціні як у військових, так і у цивільних.

Існує варіація ордена, яка видавалася Тимчасовим урядом після падіння дому Романових. На ній державні орли замінені республіканськими. Варіація дуже цінується колекціонерами. Крім того, існує і варіація ордена для нехристиян.

Орден відновлений в первісному дизайні як державна нагорода Польщі. В ієрархії нагород Російської Федерації відсутній.


Мальтійський хрест (Орден святого Іоанна Єрусалимського)

Триступеневий орден, який вручається тільки в період правління Павла I з 1798 по 1810, причому імператор на той момент був Верховним магістром ордена.

Орден займав майже найвищий щабель в ієрархії, перевершуючи все, крім ордена Андрія Первозванного. Втім, командор ордена святого Іоанна перевершував і володарів найвищої нагороди, а знак великого командора вручався тільки найближчим соратникам імператора.

 

Орден святого Иоанна Иерусалимского покупаем

Александр I, наступник Павла, припинив нагородження орденом Мальтійського хреста, і склав повноваження магістра в 1810, після чого усунув цю нагороду з російської ієрархії в 1817 році. З цього моменту православна гілка ордена Мальтійських лицарів припинила своє існування.

Virtuti Militari або Польська Військова Медаль орденом Російської Імперії не є, так як вважається всього лише медаллю за утихомирення польського повстання 1830-1831 років і носилася саме як медаль.

Кавалерійський орден з подібною назвою є тільки в Польщі і ніколи не діяв на території Імперії.

 


Особливі ордена (святої Катерини і святого Георгія)

Ці ордена відрізняються від інших тим, що так і не були включені в офіційну ієрархію, але негласно займали її другу сходинку, відразу під орденом святого Андрія Первозванного.

Орден святої Катерини

Орден святої Катерини вручався виключно дамам вищого світу, тобто членам імператорської родини. Крім того, їм нагороджувалися жінки, які так чи інакше послужили на благо своєї держави.

Орден був наданий імператором Петром II Олександру Меншикову-молодшому, пізніше відібраний при позбавленні сімейства Меншикова всіх нагород, коштовностей і володінь.

Орден має один щабель і всього одну варіацію. Девіз – «За любов і Батьківщину»

 

Орден святой Екатерины скупаем

Всього було випущено 724 ордена.

Орден святої Катерини відновлений як державна нагорода РФ в 2012 році.

Орден святого Георгія

Орден святого Георгія був випущений в кількості понад 10 тисяч штук і вважався найвищою військовою нагородою Російської Імперії. Вручався він всім класам і вручався виключно за виявлену на полі бою кмітливість і нанесення ворогові максимального збитку при збереженні себе і своїх людей.

У мирний час вручався за подачу гідного виконання ідей в армії Імперії, а до 1855 року ще й за 35 років бездоганної служби. Девіз ордена – «За службу і хоробрість».

Орден святого Георгия выкупим

Має всього одну варіацію, а також відзнаку і медаль для нижніх чинів. Останні вручалися за хоробрість на полі бою. Крім того, в якості додаткової нагороди, використовувалося золота «Георгіївська» зброя. Комплект з георгіївської зброї, хреста святої Анни «За хоробрість» і військового ордена князя Володимира вважався межею мрій будь-якого російського офіцера.

Орден святого Георгія відновлений в 1992 році, перші нагородження відбулися тільки в 2008.

Шановні гості, оцінкою і покупкою нагород і орденів царської Росії можуть займатися лише професіонали. Якщо хочете продати нагороду – прикріпіть її якісні фотографії до форми внизу сторінки. Ми вивчимо, оцінимо і зв’яжемося з вами найближчим часом.
КОММЕНТАРИИ

Комментариев нет, будьте первым!


Категорії матеріалів
Надіслати на оцінку фото монет
НАШІ КОНТАКТИОЦІНКА МОНЕТИ

ПЕРЕВІРКА АВТЕНТИЧНОСТІ

ШВИДКО. ПРОФЕСІОНАЛЬНО. НАДІЙНО.

 • Відео огляд

  Фактори, які впливають на вартість монети, методи оцінки

 • Чистка монет

  Методи чистки монет, професіональна чистка

Безкоштовна оцінка

Монети по фото

Якісні фото - гарантія точної оцінки

Завантажити фото: 1. 2. 3.
Ми зв'яжемося з Вами протягом дня.

СПІВПРАЦЯ З НАМИ -
ЦЕ ВИГІДНО!

Професійна оцінка = максимальна ціна

ЧЕКАЄМО ВАШИХ ПРОПОЗИЦІЙ

ГОТОВІ СПІВПРАЦЮВАТИ З КОЛЕКЦІОНЕРАМИ
І ДИЛЕРАМИ

ХОЧЕТЕ ДОРОГО ПРОДАТИ МОНЕТУ?
ЗАМОВТЕ БЕЗКОШТОВНУ ОЦІНКУ ПО ФОТО
АБО ПРОСТО ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ!

У вас залишились питання?
Вiдправте нам заявку!

НАШІ КОНТАКТИ ЯК НАС ЗНАЙТИ: м.Київ, вул. Будівельників 40 ЯК З НАМИ ЗВ'ЯЗАТИСЬ: E-MAIL: INFO@COINS.KIEV.UA (068) 222-23-24
(099) 222-23-24
Працюємо по всій Українi,
без вихідних

Спасибі, вище повідомлення відправлено!

Ми зв'яжемося з Вами протягом дня.