COINS.KIEV.UA

Скупка золотих і срібних монет

Полтина Петра I

Фото полтины Петра I

Петро I був першим російським імператором. При ньому країна зробила величезний стрибок у військовому та економічному розвитку. Зміни торкнулися практично всіх сфер життя імперії. Не стала винятком і фінансова сфера. За часів царювання Петра I активно використовувалися золоті, срібні та мідні монети. Окремо існували грошові одиниці для Речі Посполитої.

Історія срібної полтини Петра I

Петро I поставив собі за мету модернізувати карбування монет, піднявши її до європейського рівня. Однак народ не дуже любив дорогі монети. Пам’ятаючи про мідний бунт, імператор вперше спробував ввести срібну полтину в ужиток в 1699 році. На жаль, про цю пробну монету відомо небагато.

Над створенням цієї полтини трудився Василь Андрєєв. Зображення Петра I було зроблено в візантійському стилі. Пробний штемпель сьогодні зберігається в Державному історичному музеї. Тираж був невеликим, але точна цифра невідома.

Полтина 1701 року

У серійне виробництво полтини були запущені тільки в 1701 році. У період з 1701 року по 1702 рік випускалися монети з маленькою головою сюзерена.

Изображение полтины 1701 года

На аверсі його портрет, що дивиться вправо, був поміщений в самому центрі монети. На прямій особі трохи виділяється ніс і губи, зімкнуті в усмішці. На голові лавровий вінок, заплетений ззаду стрічкою. На тілі багатий одяг грецького зразка. Око закрите. По колу монети викарбовано напис «ЦРЬ ПЕТРЪ АЛЗIЕВИЧЪ ВСЕЯРОСIИ ПОВЕЛIТIЛЬ». Слово «повелитель» писалося в двох зразках: «ПОВЕЛITIЛЬ» і «ПОВЕЛИTЕЛЬ». Початок і кінець написа розділені декоративним хрестом. Але є зразки, де хрест відсутній. Вперше за всю історію російської карбування була застосована декоративна шнуровидна облямівка навколо монети.

На реверсі можна побачити двоголового орла, який тримає скіпетр і державу. На його головах знаходяться корони, а над ними височить інша, більша корона, яка нагадує імператорську. Навколо орла напис «МАНЕТА ДОБРАЯ ЦЕНА ПОЛТИНА». Далі йшли ініціали мінцмейстера, чий штемпель використовувався при створенні монети. Слово «добрая» також писалося, як «ДWБРАЯ».

На всіх монетах цього часу гурт був гладким і не містив ніяких написів. При створенні таких полтин використовувалося срібло 833 проби, діаметр монети становив 33-35 мм, а вага всього 14 грамів.


Полтина 1702 роки (вузький портрет)

У період з 1702 року по 1703 рік використовувалися штемпелі з великою, маленькою і середньою головою імператора. Також були полтини з вузьким портретом. Даний тип монети відрізняється відсутністю стрічок на вінку на аверсі. Кучері Петра I краще промальовано, а сам портрет більш пропорційний. Очі на цих полтині відкриті. Корона на реверсі карбувалася закритого і відкритого типу. Гурт також гладкий, не містить написів.

Изображение полтины 1702 года

Полтини з вузьким портретом не мають декоративної облямівки по колу, карбування в кільці. На аверсі слово «России» написано «РОСIИ». Орел на реверсі значно змінився. Додалося число пір’я на крилах, змінилася форма дзьобів, корони на їх головах і велика корона над орлом. Вона стала менше, а число декоративних елементів додалося. Лапи орла стали більш природні за рахунок удосконалення способу карбування. Гурт цієї полтини гладкий. Стандарти, встановлені спочатку для карбування монет даного номіналу, змінені не були.


Полтина роботи Алексєєва 1703 року

У період з 1703-1705 рр. в побуті були полтини роботи Ф. Алексєєва. Вони сильно відрізнялися від полтин попередніх років.

На аверсі портрет вузький. Половину портрета займає голова. Петро I одягнений у військовий мундир. В основі вінка на голові знаходяться два локона. Над головою напис розділяє точка. Декоративну шнуровидну облямівку видно по всьому колу монети.

На реверсі розташований двоголовий орел. Його хвіст рідкий. Пір’я чітко промальовані по всьому тілу. Крила складаються з п’яти пір’їв. Зображення голів максимально наближене до реальних. Корони на головах високі і вузькі. Велика корона над орлом нагадує корону Російської Імперії. Декоративна облямівка навколо монети така ж, як на аверсі.

Изображение полтины 1704 года - работа Алексеева

Варто відзначити, що гурт у 1705 році був шнуровидним з нахилом вправо. В інший період використовувався гладкий гурт без написів.

Технічні характеристики збереглися без змін.


Вбиральна полтина 1704 року

З 1704 по 1705 рік також карбувалася «вбиральна» полтина. На її аверсі Петро I зображений в багатому вбранні. Голова пропорційна тілу. На реверсі орел теж максимально наближений до сучасного герба Російської Федерації, тільки з рота не стирчать язики. Над головами орла знаходиться корона Російської Імперії.

Изображение уборной полтины 1705 года

Існує два типи «вбиральної» полтини: опуклого карбування і плоского карбування. Проба срібла, вага і діаметр монети колишні.


Полтина зразка 1705-1706 років

У період з 1705 по 1706 роки імператор зображувався у військовому мундирі, а орел був повернутий до зразка 1703-1705 рр. роботи Ф. Алексєєва. Основна відмінність цієї полтини полягає в розмірі хреста на державі. У 1706 році за створення однієї партії використовували шнуровидний гурт з нахилом вправо. В інших випадках гурт був гладким.


Полтина зразка 1707 року

У 1707 році дизайн монети знову був змінений. Він проіснував до 1712 року. Портрет Петра I не був повністю оточений написом, а поділяв його. На аверсі написано «ЦРЬПЕТРЪ АЛЗIЕВИЧЪ В:Р:П». По обидва боки від напису знаходиться декоративний хрест. Петро I одягнений у звичайний одяг з візерунком на грудях.

Реверс містить двоголового орла і напис «ПОЛТИННИК МОСКОВСКИI». По обидва боки хвоста карбувалася дата створення монети по-арабськи або по-слов’янськи.

Изображение полтины 1707 года

 • Проба срібла – 833.
 • Вага – 14 г.
 • Діаметр – 33-35 мм.
 • Гурт гладкий.

Полтина 1710 року

Монета була варіантом полтини 1707 роки з незначними відмінностями від попереднього тиражу. Так, на монетах 1710 року номінал позначався словом «ПОЛТИНА», а не «ПОЛТИННИК».

Аверс повністю повторює лицьову сторону полтини 1707 року.

На реверсі зображений двоголовий орел і круговий напис «МАНЕТА ДОБРАЯ ЦЕНА ПОЛТИНА» і рік карбування. Було кілька варіантів монет, які відрізнялися наявністю або відсутністю року карбування на реверсі та орденської стрічки на портреті государя.


Полтина роботи С. Гуена (1712 г.)

Монети цього мінцмейстера відрізняються нечітким зображенням. Портрет Петра I розділяє напис на аверсі з обох сторін, так як його зображення доходить до крайньої верхньої і крайньої нижньої точок монети. Було ж там написано «ЦРЬ ПЕТРЪ АЛЗIЕВИЧЪ». Одягнений імператор в гарні вбрання. Реверс повністю копіює попередній зразок, тільки корона більше нагадує корону Російської Імперії.

Изображение полтины 1712 года - работа Гуэна

 • Використовувалося срібло 860 проби.
 • Вага монети – 14 гр.
 • Діаметр – 35 мм.

Полтина «Портрет в латах» (1718-1720 рр)

Дану монету чеканили з 1718 року по 1720 рік. На ній зображення Петра I розташовувалося всередині напису «ЦАРЬ ПЕТР АЛЕКСЕЕВИЧ ВСЕЯ РОССИИ САМОДЕРЖЕЦ». На голові лавровий вінок зі стрічкою біля основи. На реверсі худий двоголовий орел. Напис «МОНЕТА НОВАЯ ЦЕНА ПОЛТИНА» розташована по колу. Вона розділена короною Російської Імперії, яка знаходиться над головами орла.

Изображение полтины 1719 года - портрет в латах

Використовувався гурт декількох типів:

 1. візерунчастий;
 2. з написом.
 • Проба срібла – 728.
 • Вага – 14,22 гр.
 • Діаметр – 32-34 мм.

Полтина «Портрет в наплечниках» (1720-1722 рр.)

Дана полтина карбувалася з 1720 року по 1722 рік. Зовні аверс був таким же, як в попередньому випадку, але Петро I зображений не в латах, а в наплечниках. На грудях – пальмова гілка або заклепки. Напис розташовується по всьому колу. Розділяє початок від кінця точка, ромб або корона. Декоративна облямівка по краях монети стала візерунчастою і ширшою.

На реверсі зображений двоголовий орел. Хвіст розчепірений в різні боки. Рік карбувався слов’янський. Напис по колу «МОНЕТА НОВАЯ ПОЛТИНА» розділена короною Російської Імперії.

Изображение полтины 1721 года - портрет с наплечниками

На гурті було написано: «ПОЛТIА МАНЕТЬНАГО ДЕНЕЕЖЬНАГО ДВОРА 1718 IL».

Технічні характеристики аналогічні попередньому тиражу.


Інші види полтин Петра I

У 1723 році були викарбувані монети із зображенням Петра Першого в горностаєвій мантії. На ній на аверсі замість слова «цар» написано «ВСЕРОССИIСКИI» або «ВСЕРОСИIСКИI». На реверсі слово «полтина» написано «ПОЛТНIА» або «ПОЛТНIА». На обох сторонах монети є по колу шнуровидна декоративна облямівка. На гурті написано «ПОЛТIННIКЪ КРАСНАГО ДЕНЕЖНАГО ДВОРА 1720».

Ви можете ознайомитися з відеороликом, в якому показана полтина Петра I в горностаєвій мантії:

Також карбувалася полтина, де імператор зображений в античних обладунках. На аверсі Петро Великий виглядає молодим, незважаючи на те, що монету карбували в 1723-1725 рр. Є кілька видів зображення на аверсі:

 • з візерунком на рукаві і без нього;
 • портрет розділяє або не поділяється написом;
 • напис починається зі слова «ВСЕРОСС», «ВСЕРОС», «ВСЕРОСИICКИI», «ВСЕРОСИICКII» или «ВСЕРОСIИCКIИ».

Решта дизайну аверса було збережено.

На реверсі зміни торкнулися тільки хвоста орла. Він був у вузькому і широкому виконаннях. Напис на гурті теж був збережений.

Вартість срібної полтини Петра I

Сьогодні на ринку полтини Петра I є великою рідкістю. Справа в тому, що наступні імператори переплавляли грошові знаки своїх попередників. Тому вартість справжнього примірника досить висока. На жаль, велика частина таких полтині має гарний або задовільний стан.

Монети даного номіналу чудової якості трапляються вкрай рідко. У число найбільш дорогих входить полтина чудової якості, яка містить слово «ПОВЕЛITIЛЬ», а над головою імператора хрест, мала корона. Вартість такого зразка доходить до 30000 доларів. Приблизно такої же ціни може досягати полтина царя Петра Олексійовича 1710 року – деякі монети торгуються більш ніж за 33000 доларів США. Середня ціна петровських полтин становить 5-10 тисяч доларів.

Фальшиві полтини часів Петра I

Як правило, на ринку дуже мало підробок, але періодично вони трапляються. Найчастіше це відносно недавні роботи фальшивомонетників, які використовували в своїх роботах мідь або срібло іншої проби.

Підробки часів Петра Великого до нашого часу не дійшли, тому що система карбування монет була кардинально змінена, і «фахівці» не встигли пристосуватися до нових фінансових реалій.

Визначення дійсності монети

Самостійно визначити справжність петровської полтини майже неможливо в зв’язку з великою кількістю її видів. Тому рекомендується звернутися до фахівців.

Співробітники нашої компанії зможуть по фотографії точно сказати, оригінал перед Вами або підробка. Якщо монета виявиться справжньою, ми готові викупити її у Вас по досить високій ціні.

Полтина Петра I

 • Русский
 • Українська
Фото полтины Петра I

Петро I був першим російським імператором. При ньому країна зробила величезний стрибок у військовому та економічному розвитку. Зміни торкнулися практично всіх сфер життя імперії. Не стала винятком і фінансова сфера. За часів царювання Петра I активно використовувалися золоті, срібні та мідні монети. Окремо існували грошові одиниці для Речі Посполитої.

Історія срібної полтини Петра I

Петро I поставив собі за мету модернізувати карбування монет, піднявши її до європейського рівня. Однак народ не дуже любив дорогі монети. Пам’ятаючи про мідний бунт, імператор вперше спробував ввести срібну полтину в ужиток в 1699 році. На жаль, про цю пробну монету відомо небагато.

Над створенням цієї полтини трудився Василь Андрєєв. Зображення Петра I було зроблено в візантійському стилі. Пробний штемпель сьогодні зберігається в Державному історичному музеї. Тираж був невеликим, але точна цифра невідома.

Полтина 1701 року

У серійне виробництво полтини були запущені тільки в 1701 році. У період з 1701 року по 1702 рік випускалися монети з маленькою головою сюзерена.

Изображение полтины 1701 года

На аверсі його портрет, що дивиться вправо, був поміщений в самому центрі монети. На прямій особі трохи виділяється ніс і губи, зімкнуті в усмішці. На голові лавровий вінок, заплетений ззаду стрічкою. На тілі багатий одяг грецького зразка. Око закрите. По колу монети викарбовано напис «ЦРЬ ПЕТРЪ АЛЗIЕВИЧЪ ВСЕЯРОСIИ ПОВЕЛIТIЛЬ». Слово «повелитель» писалося в двох зразках: «ПОВЕЛITIЛЬ» і «ПОВЕЛИTЕЛЬ». Початок і кінець написа розділені декоративним хрестом. Але є зразки, де хрест відсутній. Вперше за всю історію російської карбування була застосована декоративна шнуровидна облямівка навколо монети.

На реверсі можна побачити двоголового орла, який тримає скіпетр і державу. На його головах знаходяться корони, а над ними височить інша, більша корона, яка нагадує імператорську. Навколо орла напис «МАНЕТА ДОБРАЯ ЦЕНА ПОЛТИНА». Далі йшли ініціали мінцмейстера, чий штемпель використовувався при створенні монети. Слово «добрая» також писалося, як «ДWБРАЯ».

На всіх монетах цього часу гурт був гладким і не містив ніяких написів. При створенні таких полтин використовувалося срібло 833 проби, діаметр монети становив 33-35 мм, а вага всього 14 грамів.


Полтина 1702 роки (вузький портрет)

У період з 1702 року по 1703 рік використовувалися штемпелі з великою, маленькою і середньою головою імператора. Також були полтини з вузьким портретом. Даний тип монети відрізняється відсутністю стрічок на вінку на аверсі. Кучері Петра I краще промальовано, а сам портрет більш пропорційний. Очі на цих полтині відкриті. Корона на реверсі карбувалася закритого і відкритого типу. Гурт також гладкий, не містить написів.

Изображение полтины 1702 года

Полтини з вузьким портретом не мають декоративної облямівки по колу, карбування в кільці. На аверсі слово «России» написано «РОСIИ». Орел на реверсі значно змінився. Додалося число пір’я на крилах, змінилася форма дзьобів, корони на їх головах і велика корона над орлом. Вона стала менше, а число декоративних елементів додалося. Лапи орла стали більш природні за рахунок удосконалення способу карбування. Гурт цієї полтини гладкий. Стандарти, встановлені спочатку для карбування монет даного номіналу, змінені не були.


Полтина роботи Алексєєва 1703 року

У період з 1703-1705 рр. в побуті були полтини роботи Ф. Алексєєва. Вони сильно відрізнялися від полтин попередніх років.

На аверсі портрет вузький. Половину портрета займає голова. Петро I одягнений у військовий мундир. В основі вінка на голові знаходяться два локона. Над головою напис розділяє точка. Декоративну шнуровидну облямівку видно по всьому колу монети.

На реверсі розташований двоголовий орел. Його хвіст рідкий. Пір’я чітко промальовані по всьому тілу. Крила складаються з п’яти пір’їв. Зображення голів максимально наближене до реальних. Корони на головах високі і вузькі. Велика корона над орлом нагадує корону Російської Імперії. Декоративна облямівка навколо монети така ж, як на аверсі.

Изображение полтины 1704 года - работа Алексеева

Варто відзначити, що гурт у 1705 році був шнуровидним з нахилом вправо. В інший період використовувався гладкий гурт без написів.

Технічні характеристики збереглися без змін.


Вбиральна полтина 1704 року

З 1704 по 1705 рік також карбувалася «вбиральна» полтина. На її аверсі Петро I зображений в багатому вбранні. Голова пропорційна тілу. На реверсі орел теж максимально наближений до сучасного герба Російської Федерації, тільки з рота не стирчать язики. Над головами орла знаходиться корона Російської Імперії.

Изображение уборной полтины 1705 года

Існує два типи «вбиральної» полтини: опуклого карбування і плоского карбування. Проба срібла, вага і діаметр монети колишні.


Полтина зразка 1705-1706 років

У період з 1705 по 1706 роки імператор зображувався у військовому мундирі, а орел був повернутий до зразка 1703-1705 рр. роботи Ф. Алексєєва. Основна відмінність цієї полтини полягає в розмірі хреста на державі. У 1706 році за створення однієї партії використовували шнуровидний гурт з нахилом вправо. В інших випадках гурт був гладким.


Полтина зразка 1707 року

У 1707 році дизайн монети знову був змінений. Він проіснував до 1712 року. Портрет Петра I не був повністю оточений написом, а поділяв його. На аверсі написано «ЦРЬПЕТРЪ АЛЗIЕВИЧЪ В:Р:П». По обидва боки від напису знаходиться декоративний хрест. Петро I одягнений у звичайний одяг з візерунком на грудях.

Реверс містить двоголового орла і напис «ПОЛТИННИК МОСКОВСКИI». По обидва боки хвоста карбувалася дата створення монети по-арабськи або по-слов’янськи.

Изображение полтины 1707 года

 • Проба срібла – 833.
 • Вага – 14 г.
 • Діаметр – 33-35 мм.
 • Гурт гладкий.

Полтина 1710 року

Монета була варіантом полтини 1707 роки з незначними відмінностями від попереднього тиражу. Так, на монетах 1710 року номінал позначався словом «ПОЛТИНА», а не «ПОЛТИННИК».

Аверс повністю повторює лицьову сторону полтини 1707 року.

На реверсі зображений двоголовий орел і круговий напис «МАНЕТА ДОБРАЯ ЦЕНА ПОЛТИНА» і рік карбування. Було кілька варіантів монет, які відрізнялися наявністю або відсутністю року карбування на реверсі та орденської стрічки на портреті государя.


Полтина роботи С. Гуена (1712 г.)

Монети цього мінцмейстера відрізняються нечітким зображенням. Портрет Петра I розділяє напис на аверсі з обох сторін, так як його зображення доходить до крайньої верхньої і крайньої нижньої точок монети. Було ж там написано «ЦРЬ ПЕТРЪ АЛЗIЕВИЧЪ». Одягнений імператор в гарні вбрання. Реверс повністю копіює попередній зразок, тільки корона більше нагадує корону Російської Імперії.

Изображение полтины 1712 года - работа Гуэна

 • Використовувалося срібло 860 проби.
 • Вага монети – 14 гр.
 • Діаметр – 35 мм.

Полтина «Портрет в латах» (1718-1720 рр)

Дану монету чеканили з 1718 року по 1720 рік. На ній зображення Петра I розташовувалося всередині напису «ЦАРЬ ПЕТР АЛЕКСЕЕВИЧ ВСЕЯ РОССИИ САМОДЕРЖЕЦ». На голові лавровий вінок зі стрічкою біля основи. На реверсі худий двоголовий орел. Напис «МОНЕТА НОВАЯ ЦЕНА ПОЛТИНА» розташована по колу. Вона розділена короною Російської Імперії, яка знаходиться над головами орла.

Изображение полтины 1719 года - портрет в латах

Використовувався гурт декількох типів:

 1. візерунчастий;
 2. з написом.
 • Проба срібла – 728.
 • Вага – 14,22 гр.
 • Діаметр – 32-34 мм.

Полтина «Портрет в наплечниках» (1720-1722 рр.)

Дана полтина карбувалася з 1720 року по 1722 рік. Зовні аверс був таким же, як в попередньому випадку, але Петро I зображений не в латах, а в наплечниках. На грудях – пальмова гілка або заклепки. Напис розташовується по всьому колу. Розділяє початок від кінця точка, ромб або корона. Декоративна облямівка по краях монети стала візерунчастою і ширшою.

На реверсі зображений двоголовий орел. Хвіст розчепірений в різні боки. Рік карбувався слов’янський. Напис по колу «МОНЕТА НОВАЯ ПОЛТИНА» розділена короною Російської Імперії.

Изображение полтины 1721 года - портрет с наплечниками

На гурті було написано: «ПОЛТIА МАНЕТЬНАГО ДЕНЕЕЖЬНАГО ДВОРА 1718 IL».

Технічні характеристики аналогічні попередньому тиражу.


Інші види полтин Петра I

У 1723 році були викарбувані монети із зображенням Петра Першого в горностаєвій мантії. На ній на аверсі замість слова «цар» написано «ВСЕРОССИIСКИI» або «ВСЕРОСИIСКИI». На реверсі слово «полтина» написано «ПОЛТНIА» або «ПОЛТНIА». На обох сторонах монети є по колу шнуровидна декоративна облямівка. На гурті написано «ПОЛТIННIКЪ КРАСНАГО ДЕНЕЖНАГО ДВОРА 1720».

Ви можете ознайомитися з відеороликом, в якому показана полтина Петра I в горностаєвій мантії:

Також карбувалася полтина, де імператор зображений в античних обладунках. На аверсі Петро Великий виглядає молодим, незважаючи на те, що монету карбували в 1723-1725 рр. Є кілька видів зображення на аверсі:

 • з візерунком на рукаві і без нього;
 • портрет розділяє або не поділяється написом;
 • напис починається зі слова «ВСЕРОСС», «ВСЕРОС», «ВСЕРОСИICКИI», «ВСЕРОСИICКII» или «ВСЕРОСIИCКIИ».

Решта дизайну аверса було збережено.

На реверсі зміни торкнулися тільки хвоста орла. Він був у вузькому і широкому виконаннях. Напис на гурті теж був збережений.

Вартість срібної полтини Петра I

Сьогодні на ринку полтини Петра I є великою рідкістю. Справа в тому, що наступні імператори переплавляли грошові знаки своїх попередників. Тому вартість справжнього примірника досить висока. На жаль, велика частина таких полтині має гарний або задовільний стан.

Монети даного номіналу чудової якості трапляються вкрай рідко. У число найбільш дорогих входить полтина чудової якості, яка містить слово «ПОВЕЛITIЛЬ», а над головою імператора хрест, мала корона. Вартість такого зразка доходить до 30000 доларів. Приблизно такої же ціни може досягати полтина царя Петра Олексійовича 1710 року – деякі монети торгуються більш ніж за 33000 доларів США. Середня ціна петровських полтин становить 5-10 тисяч доларів.

Фальшиві полтини часів Петра I

Як правило, на ринку дуже мало підробок, але періодично вони трапляються. Найчастіше це відносно недавні роботи фальшивомонетників, які використовували в своїх роботах мідь або срібло іншої проби.

Підробки часів Петра Великого до нашого часу не дійшли, тому що система карбування монет була кардинально змінена, і «фахівці» не встигли пристосуватися до нових фінансових реалій.

Визначення дійсності монети

Самостійно визначити справжність петровської полтини майже неможливо в зв’язку з великою кількістю її видів. Тому рекомендується звернутися до фахівців.

Співробітники нашої компанії зможуть по фотографії точно сказати, оригінал перед Вами або підробка. Якщо монета виявиться справжньою, ми готові викупити її у Вас по досить високій ціні.
КОММЕНТАРИИ

Комментариев нет, будьте первым!


Категорії матеріалів
Надіслати на оцінку фото монет
НАШІ КОНТАКТИОЦІНКА МОНЕТИ

ПЕРЕВІРКА АВТЕНТИЧНОСТІ

ШВИДКО. ПРОФЕСІОНАЛЬНО. НАДІЙНО.

 • Відео огляд

  Фактори, які впливають на вартість монети, методи оцінки

 • Чистка монет

  Методи чистки монет, професіональна чистка

Безкоштовна оцінка

Монети по фото

Якісні фото - гарантія точної оцінки

Завантажити фото: 1. 2. 3.
Ми зв'яжемося з Вами протягом дня.

СПІВПРАЦЯ З НАМИ -
ЦЕ ВИГІДНО!

Професійна оцінка = максимальна ціна

ЧЕКАЄМО ВАШИХ ПРОПОЗИЦІЙ

ГОТОВІ СПІВПРАЦЮВАТИ З КОЛЕКЦІОНЕРАМИ
І ДИЛЕРАМИ

ХОЧЕТЕ ДОРОГО ПРОДАТИ МОНЕТУ?
ЗАМОВТЕ БЕЗКОШТОВНУ ОЦІНКУ ПО ФОТО
АБО ПРОСТО ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ!

У вас залишились питання?
Вiдправте нам заявку!

НАШІ КОНТАКТИ ЯК НАС ЗНАЙТИ: м.Київ, вул. Будівельників 40 ЯК З НАМИ ЗВ'ЯЗАТИСЬ: E-MAIL: INFO@COINS.KIEV.UA (068) 222-23-24
(099) 222-23-24
Працюємо по всій Українi,
без вихідних

Спасибі, вище повідомлення відправлено!

Ми зв'яжемося з Вами протягом дня.