COINS.KIEV.UA

Скупка золотих і срібних монет

Золоті монети Катерини II

Оцениваем и скупаем золотые монеты Екатерины 2

Тридцятип’ятирічне правління Катерини II (1762-1796 рр), яку називали Великою, вважаючи її справжньою спадкоємицею справ Петра Великого (Петра I), наклало відбиток на світський вигляд, мистецтво, містобудування, географію, економіку і грошову політику Російської імперії.

Я

кщо говорити про гроші, то в період Катерини особливе місце займали золоті монети номіналами: 10 рублів, 5 рублів, 1 червонець, 2 рубля, 1 рубль і полтина. Про них ми розповімо докладніше після знайомства з образом великої імператриці.

Як все починалося

Майбутня імператриця народилася в травні, 21 квітня (2 травня згідно з новим стилем) в прусському містечку Штеттин, нині – польський Щецин (1729 г). Загадкова холодна Росія стала для бідної принцеси європейських задвірків другою батьківщиною і подарувала їй справжню міжнародну славу. Катерину недарма називали Великою. Притягаючи до себе подібних їй самій, цариця любила оточувати себе яскравими, розумними і ініціативними людьми, для яких державні інтереси і питання вітчизняної культури були перш за все.

Скупка золотых монет Екатерины 2Катерининська епоха представила величезну плеяду великих особистостей, які стали невід’ємною частиною російської історії, вписавши в вітчизняний літопис чимало яскравих сторінок. Полководець-самородок А. Суворов, блискучий сатирик-драматург Д. Фонвізін, яскравий поет-реформатор Г. Державін, історіограф-філософ М. Карамзін, літератор і публіцист А. Радищев, музиканти і композитори І. Хандошкин, В. Пашкевич, Д. Бортнянський, політик і знавець військової справи князь Потьомкін – прикрасили вітчизняну історію.

Сходження на престол

Катерина Друга отримала важкий спадок в момент сходження на престол після смерті чоловіка Петра II, якого довелося усунути. Порожня казна, голодна армія, млява торгівля, станова ворожнеча, величезний борг військового відомства, жалюгідний стан флоту, продажне, яке загрузло в хабарництві, правосуддя, слабка юриспруденція, повальна безграмотність, неповага сусідів –  це неповний перелік проблем, які довелося вирішувати новоспеченій цариці. Система управління країною нікуди не годилася – це розуміли всі. Катерина ж в свою чергу провела безліч реформ, про які ми поговоримо після того, як обговоримо грошову систему і роль золота в ній.

Карбування монет

Період царювання Катерини II називали «золотим віком», а вплив її особистості на життя країни відчувалося і після смерті цариці, і після загибелі держави в 1917 році: особливо, якщо згадати, що перші радянські червонці в народі лагідно називали «Катруся».

Оцениваем и скупаем монеты эпохи Екатерины 2 В епоху царювання Катерини Великої карбувалися монети з її профілем і пам’ятними написами, а саме монетна справа переживала справжній розквіт. На Сузунському монетному дворі з 1761 з міді з домішками золота і срібла відливалися «сибірські монети». Запускався в оборот унікальний, кілограмовий «Сестрорецький» рубль, однак карбування цієї монети не стала регулярним через об’єктивні труднощі. Крим після приєднання чеканить в Кафі мідні монети, як і раніше. (Мова йде про монети Шахін-Гірея).

Величезний інтерес для нумізматів становлять золоті монети катерининської епохи, що чеканилися в столиці – Санкт-Петербурзі. Зауважимо, що Московський монетний двір майже не виробляв монет подібного номіналу. Сьогодні власники такої монети можуть виручити кругленьку суму, виріши продати або здати на скупку свій скарб.

Яскравою монетою вважається 1 рубль, який не мав популярності в нижчих шарах населення і мав ходіння, в основному, в палацовому грошовому обороті. Але по-справжньому цінними вважаються золоті червінці, ціна яких висока і стабільна на нумізматичному ринку.

Карбувалися катеринівські червонці під дукат, і не мали чіткого еквівалентного номіналу. Червонцями ж вони називаються тому, що відливалися з цінного червоного золота, а проба золота і вага кожної монети були непорушними, які б вітри не дулі і які б кризи не стрясали економіку Російської імперії.

Давайте детальніше вивчимо зображення золотих монет Катерини, а про срібні монети Ви можете прочитати в статті «Срібні монети Катерини ІІ» Ця інформація буде подвійно цікава тим, хто хоче оцінити свою монету або перевірити її на справжність, порівнявши дрібні деталі. Також нагадуємо, що у нас це можна зробити абсолютно безкоштовно, заповнивши форму справа і прикріпивши кілька якісних фотографій. Незабаром, наш фахівець зв’яжеться з вами, повідомить результат і запропонує викупити монету за гідною ціною.


10 рублів

10 rub 1767

Метал: золото 917 проби Тираж: 92000 шт.

Типи: СПБ Вага: 13,09 г Діаметр: 30 мм


5 рублів

5 rub 1780

Метал: золото 917 проби Тираж: 26000 шт.

Типи: СПБ Вага: 6,54 г Діаметр: 23 мм


1 червонець

Метал: Тираж: шт.

Типи: Вага: Діаметр:


Купівля золотих монет за найвигіднішими цінами.

Телефони: +38 (068) 222 23 24 або +38 (099) 222 23 24

2 рубля

2 rub 1785

Метал: золото 917 проби Тираж: н / д

Типи: СПБ Вага: 2,62 г Діаметр: 17-18 мм


1 рубль

1 rub 1779

Метал: золото 917 проби Тираж: н / д

Типи: СПБ Вага: 1,31 г Діаметр: 15 мм


Полтина

poltina 1777

Метал: золото 917 проби Тираж: н / д

Типи: СПБ Вага: 0,65 г Діаметр: 12,5 мм


Реформи при Катерині II

Реформи, що проводяться Катериною, були тотальними, стосувалися кожного сегмента життя держави і мали на меті поліпшення економіки і повної модифікації країни. У 1763 імператриця проводить сенатську реформу, в результаті якої сенат стає вищим адміністративною установою і судовим інститутом, з одного боку. З іншого, сенат втрачає повний контроль над державним апаратом, монарх отримує свободу в рішеннях.

Секуляризація церковних земель, результатом якої було скасування півтисячі монастирів, повернуло державі мільйон селянських «душ». Казна стала наповнюватися, армія почала фінансуватися.

Тиск церкви на монарха і впливову частину суспільства було ослаблено. Замість церковного Соборної Уложення від 1649 року вводилося нове законодавство, так як імператриця бачила порятунок країни від свавілля і «несправедливостей» – в «добрих законах», де враховувалися інтереси п’яти станів, включаючи кріпаків.

У 1767 Катерина робить спробу скликання Укладеної Комісії, де інтереси дворянства, купецтва і козацтва покладалися депутатам. Спираючись на ліберальну європейську передову думку, цариця видає «Указ імператриці Катерини». Основні ідеї «освіченої монархії» в цьому документі зводилися до зміцнення самодержавства, чіткої градації соціуму і стану зі своїми привілеями та обов’язками перед державою. Він прагнув до балансу між законами і людської моральністю, який вимагав скасування тортур. Комісія проіснувала 2 роки, але порядок не настав, бо всередині Комісії панували особисті і станові амбіції, розбрат і відокремленість інтересів.

Величезна країна представлялася Катерині безформною хаотичною масою, змінити картину вона розраховувала ясним територіальним поділом країни. 50 губерній, поділених на повіти, міста – стали самостійними, з виборними судами, відповідальними чиновниками, адміністративними правами.

Купим монеты эпохи Екатерины 2

Мораль повинні були підтримувати «совісні суди», які навчали жінок хворих, інвалідів, малолітніх порушників. «Жалувана грамота містам» (1785 г.) остаточно фіксувала систему самоврядування. Грамота для дворян остаточно відділяла їх від решти суспільства, навіть судити дворянина міг тільки дворянський суд.

Реформа освіти призвела до створення виховних будинків і закритих училищ, інститути для дворян, шляхетних дівчат (наприклад, легендарний Смольний). Були засновані двокласні повітові училища, чотирикласні школи в губерніях, єдиний фіксований час навчання за уніфікованими підручниками і планам. В кінці 18 століття в Росії було відкрито 550 освітніх закладів, в яких навчалися до 70 тис. чоловік. Були створені Академія мистецтв, Російська Академія наук (1783), обсерваторія, ботанічний сад, відкривалися бібліотеки, архіви, анатомічні театри, ремісничі майстерні.

Будувалися міста, верфі, розвивалася зовнішня торгівля, промисловість і медицина (зокрема, стала проводитися вакцинація від віспи). Розвиток сільського господарства призвело до прориву на зовнішній ринок, Росія перетворилася на експортера хліба.

Скупка и оценка золотых монет Екатерины 2

Безперечними були і успіхи в геополітиці. Дві російсько-турецькі війни були виграні і дозволили імперії зміцнити позиції Чорного моря, підпорядкувати землі, названі Новоросією – привабливий Крим, мальовниче Північне Причорномор’я, родюче Прикубання. Підданство знаходить Східна Грузія, а відірвані Польщею українські території повертаються до складу Росії.

Велика імператриця Катерина II померла в розквіті слави, в Санкт-Петербурзі, 6 листопада (17 листопада, згідно з новим стилем) 1796 р. Її внесок в історію Вітчизни став справжнім капіталом, який довгі роки мав і підтримував і політику, і економіку країни. Пам’ятники імператриці – лише мала данину пам’яті, якої гідна особистість, зробивша благотворний вплив на розвиток Росії 18 століття.

Шановний читач, в нашій компанії проводиться постійна скупка монет Катерини 2 за найвигіднішими цінами. Для того щоб дізнатися скільки коштує ваша монета і скільки ми готові запропонувати за неї – просто прикріпіть парочку якісних фотографій до форми праворуч і відправте контактні дані. 

Золоті монети Катерини II

  • Русский
  • Українська
Оцениваем и скупаем золотые монеты Екатерины 2

Тридцятип’ятирічне правління Катерини II (1762-1796 рр), яку називали Великою, вважаючи її справжньою спадкоємицею справ Петра Великого (Петра I), наклало відбиток на світський вигляд, мистецтво, містобудування, географію, економіку і грошову політику Російської імперії.

Я

кщо говорити про гроші, то в період Катерини особливе місце займали золоті монети номіналами: 10 рублів, 5 рублів, 1 червонець, 2 рубля, 1 рубль і полтина. Про них ми розповімо докладніше після знайомства з образом великої імператриці.

Як все починалося

Майбутня імператриця народилася в травні, 21 квітня (2 травня згідно з новим стилем) в прусському містечку Штеттин, нині – польський Щецин (1729 г). Загадкова холодна Росія стала для бідної принцеси європейських задвірків другою батьківщиною і подарувала їй справжню міжнародну славу. Катерину недарма називали Великою. Притягаючи до себе подібних їй самій, цариця любила оточувати себе яскравими, розумними і ініціативними людьми, для яких державні інтереси і питання вітчизняної культури були перш за все.

Скупка золотых монет Екатерины 2Катерининська епоха представила величезну плеяду великих особистостей, які стали невід’ємною частиною російської історії, вписавши в вітчизняний літопис чимало яскравих сторінок. Полководець-самородок А. Суворов, блискучий сатирик-драматург Д. Фонвізін, яскравий поет-реформатор Г. Державін, історіограф-філософ М. Карамзін, літератор і публіцист А. Радищев, музиканти і композитори І. Хандошкин, В. Пашкевич, Д. Бортнянський, політик і знавець військової справи князь Потьомкін – прикрасили вітчизняну історію.

Сходження на престол

Катерина Друга отримала важкий спадок в момент сходження на престол після смерті чоловіка Петра II, якого довелося усунути. Порожня казна, голодна армія, млява торгівля, станова ворожнеча, величезний борг військового відомства, жалюгідний стан флоту, продажне, яке загрузло в хабарництві, правосуддя, слабка юриспруденція, повальна безграмотність, неповага сусідів –  це неповний перелік проблем, які довелося вирішувати новоспеченій цариці. Система управління країною нікуди не годилася – це розуміли всі. Катерина ж в свою чергу провела безліч реформ, про які ми поговоримо після того, як обговоримо грошову систему і роль золота в ній.

Карбування монет

Період царювання Катерини II називали «золотим віком», а вплив її особистості на життя країни відчувалося і після смерті цариці, і після загибелі держави в 1917 році: особливо, якщо згадати, що перші радянські червонці в народі лагідно називали «Катруся».

Оцениваем и скупаем монеты эпохи Екатерины 2 В епоху царювання Катерини Великої карбувалися монети з її профілем і пам’ятними написами, а саме монетна справа переживала справжній розквіт. На Сузунському монетному дворі з 1761 з міді з домішками золота і срібла відливалися «сибірські монети». Запускався в оборот унікальний, кілограмовий «Сестрорецький» рубль, однак карбування цієї монети не стала регулярним через об’єктивні труднощі. Крим після приєднання чеканить в Кафі мідні монети, як і раніше. (Мова йде про монети Шахін-Гірея).

Величезний інтерес для нумізматів становлять золоті монети катерининської епохи, що чеканилися в столиці – Санкт-Петербурзі. Зауважимо, що Московський монетний двір майже не виробляв монет подібного номіналу. Сьогодні власники такої монети можуть виручити кругленьку суму, виріши продати або здати на скупку свій скарб.

Яскравою монетою вважається 1 рубль, який не мав популярності в нижчих шарах населення і мав ходіння, в основному, в палацовому грошовому обороті. Але по-справжньому цінними вважаються золоті червінці, ціна яких висока і стабільна на нумізматичному ринку.

Карбувалися катеринівські червонці під дукат, і не мали чіткого еквівалентного номіналу. Червонцями ж вони називаються тому, що відливалися з цінного червоного золота, а проба золота і вага кожної монети були непорушними, які б вітри не дулі і які б кризи не стрясали економіку Російської імперії.

Давайте детальніше вивчимо зображення золотих монет Катерини, а про срібні монети Ви можете прочитати в статті «Срібні монети Катерини ІІ» Ця інформація буде подвійно цікава тим, хто хоче оцінити свою монету або перевірити її на справжність, порівнявши дрібні деталі. Також нагадуємо, що у нас це можна зробити абсолютно безкоштовно, заповнивши форму справа і прикріпивши кілька якісних фотографій. Незабаром, наш фахівець зв’яжеться з вами, повідомить результат і запропонує викупити монету за гідною ціною.


10 рублів

10 rub 1767

Метал: золото 917 проби Тираж: 92000 шт.

Типи: СПБ Вага: 13,09 г Діаметр: 30 мм


5 рублів

5 rub 1780

Метал: золото 917 проби Тираж: 26000 шт.

Типи: СПБ Вага: 6,54 г Діаметр: 23 мм


1 червонець

Метал: Тираж: шт.

Типи: Вага: Діаметр:


Купівля золотих монет за найвигіднішими цінами.

Телефони: +38 (068) 222 23 24 або +38 (099) 222 23 24

2 рубля

2 rub 1785

Метал: золото 917 проби Тираж: н / д

Типи: СПБ Вага: 2,62 г Діаметр: 17-18 мм


1 рубль

1 rub 1779

Метал: золото 917 проби Тираж: н / д

Типи: СПБ Вага: 1,31 г Діаметр: 15 мм


Полтина

poltina 1777

Метал: золото 917 проби Тираж: н / д

Типи: СПБ Вага: 0,65 г Діаметр: 12,5 мм


Реформи при Катерині II

Реформи, що проводяться Катериною, були тотальними, стосувалися кожного сегмента життя держави і мали на меті поліпшення економіки і повної модифікації країни. У 1763 імператриця проводить сенатську реформу, в результаті якої сенат стає вищим адміністративною установою і судовим інститутом, з одного боку. З іншого, сенат втрачає повний контроль над державним апаратом, монарх отримує свободу в рішеннях.

Секуляризація церковних земель, результатом якої було скасування півтисячі монастирів, повернуло державі мільйон селянських «душ». Казна стала наповнюватися, армія почала фінансуватися.

Тиск церкви на монарха і впливову частину суспільства було ослаблено. Замість церковного Соборної Уложення від 1649 року вводилося нове законодавство, так як імператриця бачила порятунок країни від свавілля і «несправедливостей» – в «добрих законах», де враховувалися інтереси п’яти станів, включаючи кріпаків.

У 1767 Катерина робить спробу скликання Укладеної Комісії, де інтереси дворянства, купецтва і козацтва покладалися депутатам. Спираючись на ліберальну європейську передову думку, цариця видає «Указ імператриці Катерини». Основні ідеї «освіченої монархії» в цьому документі зводилися до зміцнення самодержавства, чіткої градації соціуму і стану зі своїми привілеями та обов’язками перед державою. Він прагнув до балансу між законами і людської моральністю, який вимагав скасування тортур. Комісія проіснувала 2 роки, але порядок не настав, бо всередині Комісії панували особисті і станові амбіції, розбрат і відокремленість інтересів.

Величезна країна представлялася Катерині безформною хаотичною масою, змінити картину вона розраховувала ясним територіальним поділом країни. 50 губерній, поділених на повіти, міста – стали самостійними, з виборними судами, відповідальними чиновниками, адміністративними правами.

Купим монеты эпохи Екатерины 2

Мораль повинні були підтримувати «совісні суди», які навчали жінок хворих, інвалідів, малолітніх порушників. «Жалувана грамота містам» (1785 г.) остаточно фіксувала систему самоврядування. Грамота для дворян остаточно відділяла їх від решти суспільства, навіть судити дворянина міг тільки дворянський суд.

Реформа освіти призвела до створення виховних будинків і закритих училищ, інститути для дворян, шляхетних дівчат (наприклад, легендарний Смольний). Були засновані двокласні повітові училища, чотирикласні школи в губерніях, єдиний фіксований час навчання за уніфікованими підручниками і планам. В кінці 18 століття в Росії було відкрито 550 освітніх закладів, в яких навчалися до 70 тис. чоловік. Були створені Академія мистецтв, Російська Академія наук (1783), обсерваторія, ботанічний сад, відкривалися бібліотеки, архіви, анатомічні театри, ремісничі майстерні.

Будувалися міста, верфі, розвивалася зовнішня торгівля, промисловість і медицина (зокрема, стала проводитися вакцинація від віспи). Розвиток сільського господарства призвело до прориву на зовнішній ринок, Росія перетворилася на експортера хліба.

Скупка и оценка золотых монет Екатерины 2

Безперечними були і успіхи в геополітиці. Дві російсько-турецькі війни були виграні і дозволили імперії зміцнити позиції Чорного моря, підпорядкувати землі, названі Новоросією – привабливий Крим, мальовниче Північне Причорномор’я, родюче Прикубання. Підданство знаходить Східна Грузія, а відірвані Польщею українські території повертаються до складу Росії.

Велика імператриця Катерина II померла в розквіті слави, в Санкт-Петербурзі, 6 листопада (17 листопада, згідно з новим стилем) 1796 р. Її внесок в історію Вітчизни став справжнім капіталом, який довгі роки мав і підтримував і політику, і економіку країни. Пам’ятники імператриці – лише мала данину пам’яті, якої гідна особистість, зробивша благотворний вплив на розвиток Росії 18 століття.

Шановний читач, в нашій компанії проводиться постійна скупка монет Катерини 2 за найвигіднішими цінами. Для того щоб дізнатися скільки коштує ваша монета і скільки ми готові запропонувати за неї – просто прикріпіть парочку якісних фотографій до форми праворуч і відправте контактні дані. 
КОММЕНТАРИИ

Комментариев нет, будьте первым!


Категорії матеріалів
Надіслати на оцінку фото монет
НАШІ КОНТАКТИОЦІНКА МОНЕТИ

ПЕРЕВІРКА АВТЕНТИЧНОСТІ

ШВИДКО. ПРОФЕСІОНАЛЬНО. НАДІЙНО.

  • Відео огляд

    Фактори, які впливають на вартість монети, методи оцінки

  • Чистка монет

    Методи чистки монет, професіональна чистка

Безкоштовна оцінка

Монети по фото

Якісні фото - гарантія точної оцінки

Завантажити фото: 1. 2. 3.
Ми зв'яжемося з Вами протягом дня.

СПІВПРАЦЯ З НАМИ -
ЦЕ ВИГІДНО!

Професійна оцінка = максимальна ціна

ЧЕКАЄМО ВАШИХ ПРОПОЗИЦІЙ

ГОТОВІ СПІВПРАЦЮВАТИ З КОЛЕКЦІОНЕРАМИ
І ДИЛЕРАМИ

ХОЧЕТЕ ДОРОГО ПРОДАТИ МОНЕТУ?
ЗАМОВТЕ БЕЗКОШТОВНУ ОЦІНКУ ПО ФОТО
АБО ПРОСТО ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ!

У вас залишились питання?
Вiдправте нам заявку!

НАШІ КОНТАКТИ ЯК НАС ЗНАЙТИ: м.Київ, вул. Будівельників 40 ЯК З НАМИ ЗВ'ЯЗАТИСЬ: E-MAIL: INFO@COINS.KIEV.UA (068) 222-23-24
(099) 222-23-24
Працюємо по всій Українi,
без вихідних

Спасибі, вище повідомлення відправлено!

Ми зв'яжемося з Вами протягом дня.