Монети України

 • Русский
 • Українська
Українські монети ще з часів Київської Русі вважалися одними з найвагоміших грошових еквівалентів. Гривня як одиниця ваги, розрахунку або міри платежу пішла від назви прикраси, яку носили на загривку (гриві). Саме гривня разом з кунами і злотими є прародителькою всіх наступних монетних грошових одиниць, про які й піде мова нижче.

Історія української монети

Скупаем старинные деньги Украины Достовірно відомо, що в епоху Раннього Середньовіччя основною «грошовою» одиницею в Київській Русі були шкурки убитих тварин. Найціннішими вважались хутра куниць, від яких і походить назва першої одиниці грошового числення - куни.
Приблизно до другого століття н.е. так стали називати невеликі срібні або золоті круглі пластинки, кріплені до прикрас для коней - гривні, які надягали на загривок (гриву).
Вже до середини третього століття н.е. гривня стала основною грошовою одиницею в Київській Русі. Назву було перенесено на ці самі пластинки від прикраси. Пізніше гривнею стали називати золоті або срібні злитки. Так, вага однієї гривні срібла дорівнювала приблизно 204 грамам.
Відома київська і литовська чеканка злитків гривень, яка розрізнялася між собою за формою та вагою.
До 15 сторіччя гривневі злитки вийшли з широкого використання через незручність в їх використанні, а також початку масової чеканки монет.

Вигоди для відвідувачів нашого сайту

Дана рубрика буде корисна всім любителям нумізматики, а також людям зПоможем с продажей и оценкой старинных монет професіями, спеціалізуються на діяльності, пов'язаної з монетами. За результатами нещодавнього соціологічного опитування до читання нумізматичних статей вдається все більше людей: власники монет і спадкоємці рідкісних або цінних монетних примірників; майбутні покупці монет і ті, хто займаються їх продажем; скупники і оцінювачі монет.
Матеріали рубрики «Монети України», написані за участю нумізматів-професіоналів, допоможуть Вам в різних питаннях:
 • Після прочитання матеріалів рубрики можна отримати інформацію про оціночну вартість тієї чи іншої монети;
 • У статтях докладно описані відмінні ознаки і водяні знаки монет різних історичних періодів;
 • Крім того, за допомогою сайту у любителів нумізматики з’являється можливість полегшеного пошуку зацікавлених у монетах спеціалістів: продавців і покупців, нумізматичних експертів.
За допомогою даної рубрики можна дізнатися історію своєї валюти, уточнити цікаві факти про монети, знайти фахівця-нумізмата. Тепер необов’язково витрачати свій час у пошуках професійних офісів або гроші на покупку величезних томів по нумізматиці – досить вибрати цікаву статтю на сайті.
Перш ніж ми почнемо, ви повинні зрозуміти, що матеріал і статті, наведені нижче, будуть корисні в першу чергу тим, хто шукає, де продати українські монети і як це зробити максимально вигідно. Також ця рубрика допоможе оцінити реальну вартість предмета.

Срібні монети України

Аверс монеты 10 лет возрождения денежной единицы Украины Давнім (більше двох з половиною тисячоліть!) захопленням людини є колекціонування монет і цінностей, позначене у науковій термінології як нумізматика. Нумізмати за рахунок власної кмітливості і чуття ставали багатющими свого часу. Озброїтися...

Золоті монети України

Изображение самой дорогой золотой монеты Украины Евро-2012 Монета - це грошовий знак, найчастіше виготовлений з металу. Назва виникла в Римі, де знаходився перший з відомих нам античних грошових дворів. Він розташовувався на Капітолійському пагорбі при храмі богині Юнони на прізвисько «Монета». Спочатку...

Скупка українських монет як розкіш

В даний час монети набувають велику цінність. У них може бути закладена вартість, еквівалентна за номіналом з купюрами до 500 гривень. Особливою популярністю користуються ювілейні та пам'ятні або сувенірні монети.

Монета «Фінал ЄВРО 2012»

Наприклад, найдорожча монета України номіналом в 500 гривень коштує 350000 гривень. Випуск пам'ятної монети був присвячений фіналу чемпіонату ЄВРО 2012. Така висока ціна монети пояснюється її матеріалом - монета виготовлена ​​з чистого золота і важить 500 грам. Такі монети виготовляються тільки під замовлення.

Монета «ОРАНТА»

Друга за вартістю серед найдорожчих монет України монета номіналом в 500 гривень присвячена українському символу-оберегу - Матері берегині Оранті. Монета виготовлена ​​із золота і коштує близько 130 000 гривень.
Найдем покупателя на монету «ОРАНТА»
Купуємо монети України за найвигіднішими цінами. Телефони: +38 (068) 222 23 24 або +38 (099) 233 23 24

Монета «Пектораль»

Скіфська пектораль - золота нагрудна прикраса з кургану «Товста могила» є символом української археології та історії скіфського періоду. Саме вона зображена на третій найдорожчій монеті України із золота номіналом в 100 гривень і вартістю 43000 гривень. Купим монету «Пектораль»

Монета «10 років незалежності України»

Монета, присвячена пам'ятній для України події, також зарахована до монет класу люкс. При номіналі в 10 гривень золота монета коштує 31000 гривень.

Монета «Золоті ворота»

Золоті ворота знаменують столицю Української держави - Київ. Вони відносяться до перших архітектурних будівель Києва та до небагатьох, що збереглись до нашого часу. Пам'ятна монета із золота номіналом в 100 гривень має оціночну вартість в 30 000 гривень. Покупаем редкие монеты Украины
Кожен свідомий громадянин своєї країни обов'язково цікавиться історією. Історією своєї країни, історією її символів, і, як наслідок, історією своєї національної валюти. Саме тому, що валюту можна по праву віднести до національних символів - не тільки завдяки зображенням національних героїв чи мотивів на ній, але й завдяки тому, який довгий історичний шлях вона пройшла до сьогоднішнього дня.
Ми щиро сподіваємося, що всі, кому ця рубрика допомогла хоч трохи розібратися з питаннями вартості монет, перестануть шукати в Інтернеті “Куплю монети України” і почнуть звертатися до професіоналів за порадою та оцінкою.

ОЦІНКА МОНЕТИ,

ПЕРЕВІРКА АВТЕНТИЧНОСТІ

ШВИДКО. ПРОФЕСІОНАЛЬНО. НАДІЙНО

 • ВІДЕО-ОГЛЯД

  Фактори, які впливають на вартість монети, методи оцінки

 • Чистка монет

  Методи чистки монет, професіональна чистка

БЕЗКОШТОВНА ОЦІНКА
МОНЕТИ ПО ФОТО
Якісні фото - гарантія точної оцінки
Завантажити фото: 1. 2. 3.
Ми зв'яжемося з Вами протягом дня.

СПІВПРАЦЯ З НАМИ -
ЦЕ ВИГІДНО!

ПРОФЕСІОНАЛЬНА ОЦІНКА = МАКСИМАЛЬНА ОЦІНКА!

ЧЕКАЄМО ВАШИХ ПРОПОЗИЦІЙ

ГОТОВІ СПІВПРАЦЮВАТИ З КОЛЕКЦІОНЕРАМИ
І ДИЛЕРАМИ

ХОЧЕТЕ ДОРОГО ПРОДАТИ МОНЕТУ?
ЗАКАЖИТЕ БЕЗКОШТОВНУ ОЦІНКУ ПО ФОТО
АБО ПРОСТО ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ!

У вас залишились питання?
Вiдправте нам заявку!

(044) 223 23 24

(068) 222 23 24
(099) 233 23 24
НАШІ КОНТАКТИ ЯК НАС ЗНАЙТИ: Адреса: м.Київ, вул. Будівельників 40 ЯК З НАМИ ЗВ'ЯЗАТИСЬ: E-MAIL: INFO@COINS.KIEV.UA (068) 222-23-24
(044) 223-23-24
(099) 233-23-24
Працюємо по всій Українi,
без вихідних