Монети СРСР

 • Русский
 • Українська
Не кожен може з першого погляду оцінити автентичність монет минулого століття. Монети часів СРСР виглядали інакше, ніж нинішні екземпляри, і всі їх відмінні риси досконально пам'ятають далеко не всі. А що робити, якщо на руках у вас виявилася монета СРСР, нехай невеликого номіналу, і необхідно перевірити її оригінальність або хоча б зрозуміти, яка у неї цінність? Вам на допомогу наша рубрика.

покупаем монеты СССР в Украине

Подробное описание монет каждого номинала, их изображения и нюансы, на которые стоит обращать внимание, представлены в легкодоступных для понимания статьях. Для ценителей истории и патриотов своей родины в статьи были включены исторические факты и описание создания золотых и серебряных монет СССР. При помощи этой информации вы можете оценить монеты перед их продажей, а также найти покупателя, оценщика или скупщика для них.

Трохи історії

Карбування золотих монет почалося в СРСР після краху попередньої грошової системи та проведення відповідної реформи. Як символ золотого червонця був обраний "Сіяч" Шадра, образ якого помістив на монету головний медальєр Монетного двору Антон Федорович Васютинський.

Золотий червонець, вперше побачив світ у 1922 році, ставши новим гарантом міцною валюти і протримався на даному рівні до 1925 року, після чого був замінений на менш дорогі у виробництві банкноти. Однак історія золотого червонця на цьому не закінчилась. Перед наближенням Олімпіади 1980 року була здійснена чеканка ювілейних золотих монет, які сьогодні дуже цінуються нумізматами.
Скупка советских монет

Хоча популярність срібних і поступається цінності золотих монет, тим не менш, вони представляють певний інтерес для колекціонерів. Історія їх карбування тривала протягом 1921-1930 років. Важливу роль в оформленні срібних монет СРСР зіграли такі художники, як Іванов і Мартинов, а також майстер, який створив золотого сіяча, Васютинський.

Після 1923 і аж до 1991 року Державний Банк СРСР крім банкнот випускає монети з недорогоцінних металів, цінність яких на той період була нижчою паперових зразків.

Металеві грошові знаки за всю свою 68-річну історію неодноразово змінювали свій облік і матеріали для виготовлення. Деякі з них сьогодні володіють особливою нумізматичної цінністю, тому що являють собою рідкісні екземпляри, випущені обмеженим тиражем.

Купуємо монети СРСР із золота і срібла.

Телефони: +38 (068) 222 23 24 або +38 (099) 233 23 24

Що корисного в цій рубриці

Зрозуміти історичну цінність наявної на руках монети не так легко, як може здатися на перший погляд. Тому ми постаралися включити до розділу докладний виклад історичних фактів, пов'язаних із зародженням та припиненням випуску монет, а також деталей їх оформлення.

Власники, що мають на руках монети на продаж, зможуть оцінити можливу оплату за свій товар, а покупці - свої майбутні витрати. Спадкоємці золотого та срібного багатства зможуть прийняти рішення про подальшу долю своїх монет, а скупники і оцінювачі підняти планку свого професійного рівня.

Крім загального ознайомлення з нюансами оформлення тієї чи іншої монети, у нас ви можете провести безкоштовну оцінку і продати монети СРСР за вигідною ціною після виявлення їх реальної вартості.

Найдорожчі монети

Скупка радянських монет досить популярне явище, і ми купуємо монети СРСР також, як і всі. Ось тільки перед тим як сказати куплю, наші експерти проводять онлайн-оцінку і пропонують реальні ціни.

Найбільш рідкісними, а відповідно, і дорогими монетами періоду СРСР вважаються наступні екземпляри (в порядку зменшення вартості):

 • 2 копійки 1925 року,
 • 2 копійки 1927 року,
 • 10/15/20 копійок 1931,
 • 20 копійок 1934 року,
 • всі монети 1947,
 • всі монети 1958 року.

Монети постійно супроводжували розвиток держави, і кожна з них відповідала вимогам тієї чи іншої епохи. Монети СРСР, що почали свій хід у вигляді гаранта фінансової системи країни, поступово втратили свою значимість по ходу історії. Сьогодні монети, які вийшли з обігу, викликають все більший інтерес колекціонерів, охочих закарбувати в своєму особистому архіві історію держави. Саме тому людям, яким-небудь чином пов’язаним з застарілими монетами, необхідна докладна і якісна подача матеріалу, для чого і створена ця рубрика.

Срібні монети СРСР

Серебряные монеты СССР оцениваем и покупаем Людину, яка не захоплюється колекціонуванням монет, може здивувати той факт, що за часів СРСР в ходу були монети зі срібла. І це не спеціальний випуск, призначений більше для нумізматів, ніж для обороту, а звичайні монети різного...

Золоті монети СРСР

Оценка и покупка золотых монет СССР Я знаю, що Ви відчуваєте, коли шукаєте відповідь на просте питання, а вся інформація навколо занадто розмазана і абстрактна. Ось чому Вам варто закрити вкладку, якщо Вас не цікавлять золоті монети СРСР або їх продаж (купівля). Так як в цьому випуску...

ОЦІНКА МОНЕТИ,

ПЕРЕВІРКА АВТЕНТИЧНОСТІ

ШВИДКО. ПРОФЕСІОНАЛЬНО. НАДІЙНО

 • ВІДЕО-ОГЛЯД

  Фактори, які впливають на вартість монети, методи оцінки

 • Чистка монет

  Методи чистки монет, професіональна чистка

БЕЗКОШТОВНА ОЦІНКА
МОНЕТИ ПО ФОТО
Якісні фото - гарантія точної оцінки
Завантажити фото: 1. 2. 3.
Ми зв'яжемося з Вами протягом дня.

СПІВПРАЦЯ З НАМИ -
ЦЕ ВИГІДНО!

ПРОФЕСІОНАЛЬНА ОЦІНКА = МАКСИМАЛЬНА ОЦІНКА!

ЧЕКАЄМО ВАШИХ ПРОПОЗИЦІЙ

ГОТОВІ СПІВПРАЦЮВАТИ З КОЛЕКЦІОНЕРАМИ
І ДИЛЕРАМИ

ХОЧЕТЕ ДОРОГО ПРОДАТИ МОНЕТУ?
ЗАКАЖИТЕ БЕЗКОШТОВНУ ОЦІНКУ ПО ФОТО
АБО ПРОСТО ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ!

У вас залишились питання?
Вiдправте нам заявку!

(044) 223 23 24

(068) 222 23 24
(099) 233 23 24
НАШІ КОНТАКТИ ЯК НАС ЗНАЙТИ: Адреса: м.Київ, вул. Будівельників 40 ЯК З НАМИ ЗВ'ЯЗАТИСЬ: E-MAIL: INFO@COINS.KIEV.UA (068) 222-23-24
(044) 223-23-24
(099) 233-23-24
Працюємо по всій Українi,
без вихідних