Нагороди

 • Русский
 • Українська

Покупаем награды и ордена

Вашій увазі представлена ​​рубрика, присвячена нагородам часів царської Росії і СРСР. Ордена, якими нагороджувалися вищі діячі держави, увійшли в застосування з кінця XVII століття: кожна нагорода мала свою вагу і присвоювалась за певні заслуги перед Вітчизною, будь вони військовими, політичними, культурними чи соціальними.

Нагороди, які існували в царській Росії, виплавлялися із золота, срібла, у багатьох випадках їх прикрашали дорогоцінні камені: в основному це були діаманти. Ось чому скупка нагород справа не з дешевих, а продати їх можна за дуже вигідними цінами.

Строго дотримувана ієрархія дозволяла отримувати ордена тільки за дійсно видатні звершення. Що стосується орденів, введених в СРСР, то таких видів було істотно більше, і цінність їх не менше, ніж вартість нагород часів царської епохи.

У цій рубриці ви зможете дізнатися, якими саме орденами нагороджувалися військові та цивільні чини в Росії з кінця XVII століття, до революції і при комуністах, побачити наочні фотографії різних нагород і опису їх особливостей. Кожен орден має свою цінність, і з інформацією, яка прикладена до описаних нагород, ви легко зрозумієте, яка їхня ціна. Це обов'язкова до прочитання інформація перед тим, як давати оголошення по типу: «куплю нагороди та ордени»

Если вы планируете приобрести какой-либо орден в коллекцию или, напротив, продать одну из найденных дома наград, то здесь вы сможете уточнить, сколько может стоить такая вещь. Посмотрев на детальные фотоснимки, вы сможете также узнать, подлинный орден находится у вас или это все-таки поддельная вещь. Информация по орденам, представленная в рубрике, весьма информативна, и ее можно использовать как справочник по российским и советским наградам.

Купуємо нагороди та ордени за дуже вигідними цінами! Телефони: +38 (068) 222 23 24 або +38 (099) 233 23 24

З історії створення

Ордена Російської Імперії вперше з’явилися в 1698 році: нагорода св. Андрія Первозванного була не тільки першим, але і вищим орденом, і існувала до революції 1917 року. У царській Росії були ордени, якими нагороджувалися військові діячі (орден святого Георгія, орден Олександра Невського), громадянські сановники (орден святої Анни, орден святого Станіслава та ін.), жінки.

Серед ювелірних майстрів, що займалися відливанням і карбуванням орденів, найбільш відомі Еммануїл Паннаш, Вільгельм Кейбель, Іван Заболотний, Павло Андрєєв.

Узнайте где продать награды

Радянські ордени кардинальним чином відрізняються від нагород царського часу. Відмінності торкнулися зовнішнього вигляду, кріплення, а головне - системи нагородження осіб, що заслужили орден. Перша радянська нагорода, орден Червоного Прапора, з'явилася в 1924 році, слідом за нею були засновані й інші: військові, цивільні, жіночі ордена. Серед найбільш відомих ювелірів, чиїх рук належить чеканка цих нагород, можна назвати А. Кузнєцова, автора ордена Перемоги, І. Дубасова, який створив нагороду Материнська слава, С. Куклінські, творця ордена Трудового Червоного Прапора, а також ряду інших видатних художників і ювелірів .

скупка Совецкий наград и орденов

Для кого призначена ця рубрика?

 

Тут почерпнуть корисні відомості:

 • Покупці нагород, яким потрібно знати про ордена все.
 • Продавці орденів, які зможуть дізнатися, яку ціну виставити на ту чи іншу нагороду.
 • Власники, яким цікаво дізнатися, справжня чи нагорода дісталася їм у подарунок або у спадок.
 • Оцінювачі, які ще не мають великого досвіду в такій області.

Які ордена з вже проданих вважаються найдорожчими?

Одними з найбільш дорогих царських орденів можна вважати нагороди святого Андрія Первозванного, а також орден святого Георгія. Серед радянських нагород орден Перемоги вважається найбільш рідкісним, а тому й найціннішим.

Інформація, представлена ​​в рубриці, покликана допомогти не тільки колекціонерам, а й цінителям історії та справжнім фанатам вузької області нагородження в різні роки. Представлені відомості здатні ретельно і детально висвітлити історію орденів в Росії і розповісти, яку роль грав кожен і чого коштувало заслужити таку нагороду.

Нагороди СРСР: ордена

Покупаем награды СССР За майже століття існування Союзу, в ньому була розроблена не тільки спеціальна система нагороджень, що допомагає відрізнити нагородою саме похвальні якості людини, але і досить складна ієрархія орденів. Нагадаємо, що у Російської Імперії на подібні...

Нагороди Царської Росії: ордена

Скупка наград царской России Вперше, про ордени в Росії заговорили після прибуття Петра I з його подорожі по Європі в 1698 році. Саме там цей правитель, який став першим імператором Росії, підглянув нагородну систему британців, французів і шведів, після чого вирішив зробити...

ОЦІНКА МОНЕТИ,

ПЕРЕВІРКА АВТЕНТИЧНОСТІ

ШВИДКО. ПРОФЕСІОНАЛЬНО. НАДІЙНО

 • ВІДЕО-ОГЛЯД

  Фактори, які впливають на вартість монети, методи оцінки

 • Чистка монет

  Методи чистки монет, професіональна чистка

БЕЗКОШТОВНА ОЦІНКА
МОНЕТИ ПО ФОТО
Якісні фото - гарантія точної оцінки
Завантажити фото: 1. 2. 3.
Ми зв'яжемося з Вами протягом дня.

СПІВПРАЦЯ З НАМИ -
ЦЕ ВИГІДНО!

ПРОФЕСІОНАЛЬНА ОЦІНКА = МАКСИМАЛЬНА ОЦІНКА!

ЧЕКАЄМО ВАШИХ ПРОПОЗИЦІЙ

ГОТОВІ СПІВПРАЦЮВАТИ З КОЛЕКЦІОНЕРАМИ
І ДИЛЕРАМИ

ХОЧЕТЕ ДОРОГО ПРОДАТИ МОНЕТУ?
ЗАКАЖИТЕ БЕЗКОШТОВНУ ОЦІНКУ ПО ФОТО
АБО ПРОСТО ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ!

У вас залишились питання?
Вiдправте нам заявку!

(044) 223 23 24

(068) 222 23 24
(099) 233 23 24
НАШІ КОНТАКТИ ЯК НАС ЗНАЙТИ: Адреса: м.Київ, вул. Будівельників 40 ЯК З НАМИ ЗВ'ЯЗАТИСЬ: E-MAIL: INFO@COINS.KIEV.UA (068) 222-23-24
(044) 223-23-24
(099) 233-23-24
Працюємо по всій Українi,
без вихідних